icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 38
Icon
dostępność: Brak

Recosnack - Sznur z Porożem 1/2 M

75,01 
Dodaj do ulubionych
Sznur z Porożem Jelenia 1/2 Model

Recosnack - Sznur z Porożem 1/2 M

Sznur z Porożem ½ M wykonany przez firmę Recosnack to naturalny produkt przeznaczony dla psów. Poroże wydziela naturalny zapach, który na pewno zainteresuje Twojego czworonoga i będzie powodem jego ekscytacji. Gryzienie i żucie to naturalne zachowania psów, które przynoszą im wiele radości. Ten wyrób Recosnack zadba o higienę jamy ustnej Twojego zwierzęcia, wyczyści jego zęby. Zaletą poroży jelenia jest także fakt, że mogą działać odstresowująco. Zawierają wiele cennych witamin i minerałów wspierających zdrową i zbilansowaną dietę. Sterylizowane są parą wodną. Dodatkowym atutem tego produktu jest gruby, wytrzymały sznur wykonany z bawełny. Napewno zachęci on Twojego pupila do zabawy jeszcze bardziej! 

Do produkcji Sznura z Porożem wykorzystano jedynie znalezione, pojedyncze poroża zrzucone przez jelenie. Dzięki temu nie ucierpiało żadne zwierzę.

Dostępne są różne wielkości tego wyrobu. Produkt w rozmiarze ½ M ma przecięte poroże, długość sznura równą 15cm i waży 60-100g.

Analiza: tkanka kostna 54%, białko 32%, tłuszcze 0,1%, kolagen 3%, wapno 21g/100g, fosfor 10g/100g, magnez 26mg/100g, żelazo 998ppm, sód 0,4%, potas 0,02%

Uwaga! Należy nadzorować psa podczas zabawy i systematycznie usuwać nadgryzione elementy poroża.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY