icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 34
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Lunderland - Organiczna Mączka z Dzikiej Róży BIO 300 g

67,19 PLN
223,97 zł / kg
Dodaj do ulubionych
223,97 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Organiczna Mączka z Dzikiej Róży BIO 300 g

Mączka z dzikiej róży Lunderland to organiczny produkt pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych. Jest to mieszanka całych mielonych owoców dzikiej róży oraz skórek z owoców, bez żadnych dodatków, wypełniaczy, antyzbrylaczy ani barwników.

Dzięki wyjątkowo delikatnemu procesowi na zimno, cenne naturalne składniki mączki z dzikiej róży są w dużej mierze zachowane, a dodatkowo, dzięki zawartości skórek z owoców, mączka posiada znacznie zwiększoną zawartość witaminy C w porównaniu ze zwykłą mączką z dzikiej róży.

Witamina C jest skutecznym przeciwutleniaczem, przeciwdziałającym powstawaniu wolnych rodników oraz wzmacniającym układ odpornościowy w sytuacjach stresowych psychicznych lub fizycznych. Dodatkowo, witamina C bierze udział w wielu procesach metabolicznych i może wzmacniać działanie innych suplementów. Jest niezbędna do syntezy kolagenu endogennego.

Mączka z dzikiej róży Lunderland jest łatwa do dozowania i przyswaja się bez problemu podawana w karmie. Może być szczególnie korzystna dla psów i kotów w okresach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C, takich jak okresy stresowe, po urazach i operacjach, u psów sportowych i pracujących, przy zaburzeniach wzrostu oraz w zapobieganiu dysplazji.

Nasze produkty są produkowane i pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności, a certyfikat rolnictwa ekologicznego jest dostępny na stronie producenta.

Miarka łyżeczka Lunderland umożliwia łatwe i precyzyjne dawkowanie mączki z dzikiej róży, a całe opakowanie jest hermetycznie zamknięte, co zapewnia długotrwałe i bezpieczne przechowywanie.

Skład mączki z dzikiej róży Lunderland to 100% Rosa canina, a analiza składu wykazuje, że produkt zawiera 3,5% białka, mniej niż 1% tłuszczu oraz 19,7% popiołu.


Zachęcamy do skorzystania z naszego produktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy dbają o zdrowie swoich czworonożnych przyjaciół!


Lunderland organiczna mączka z dzikiej róży składa się z całych mielonych owoców dzikiej róży oraz mielonych skórek z owoców, bez żadnych dodatków. Posiada certyfikat BIO i pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych. Nie zawiera żadnych wypełniaczy, antyzbrylaczy ani barwników. 


Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY