Czego szukasz?
E-BOOK Poradnik Żywieniowy - Przestawianie kota
Darmowa dostawa i prezent od 299 zł!
Witamy w sklepie Furtastic.pl
Zapisz się do Newslettera i pobierz bezpłatny ebook!

BARFeed

BARFeed


BARFeed - Aloes 40 g
BARFeed - Chlorella 200g
BARFeed - Cistus Czystek 190g
BARFeed - Collagen 60g
BARFeed - Cytrynian Wapnia 300g
BARFeed - Drożdże Piwne 180g
BARFeed - Kelp Algi Brunatne 60g
BARFeed - L-karnityna 100g
BARFeed - MSM 150g

BARFeed - MSM 150g

29.00 zł

BARFeed - Ostropest 200g
PROMOCJA
BARFeed - Rosehip Owoc Dzikiej Róży 120g
BARFeed - Spirulina 200g
BARFeed - Tauryna 150g
BARFeed - Vit E 30g
BARFeed - Żółtko Jajka 140g
Pokazuje 1 do 15 z 15 (1 Stron)
BARFeed

BARFeed


Co to jest BARF?

BARF to skrót od angielskiego Biologically Appropriate Raw Food - Biologiczne Odpowiednie Surowe Jedzenie. Żywienie to polega na podawaniu surowego mięsa wraz z kośćmi, skórą, podrobami oraz niezbędną suplementacją. Dowiedz się więcej o diecie BARF.

Jakie są założenia diety BARF?

Dieta BARF mówi nam, że najlepszym sposobem karmienia zwierząt względnie i bezwzględnie mięsożernych jest podawanie im niepoddanemu obróbce termicznej (gotowaniu, parzeniu) mięsa, kości, podrobów, skóry i wszystkich innych części potencjalnej ofiary. Dietę BARF należy suplementować, aby posiłek naszego zwierzęcia był odpowiednio zbilansowany. Wynika to z faktu, że dieta ta docelowo ma odtworzyć całą zdobycz mięsożercy. Sposób żywienia, w którym podaje się całą tuszę zwierzęcia wraz z każdą jej częścią nazywamy Whole Prey - przy tym sposobie żywienia suplementacja jest zbędna.

Czym są suplementy do diety BARF?

Suplementy do diety BARF są naturalnymi składnikami, które mają za zadanie odpowiednio zbilansować posiłek naszego zwierzęcia. Zapobiegają one niedoborom, wpływają na kondycje sierści i skóry, poprawiają odporność oraz mogą służyć jako pomoc w leczeniu konkretnych schorzeń. 

Suplementy sypkie BARFeed w diecie BARF, jaką role pełnią?

BARFeed Tauryna - jest bardzo silnym przeciwutleniaczem, chroni również komórki przed uszkodzeniami wywołanymi przez metale ciężkie (np. kadm, miedź, ołów) i wspomaga wchłanianie wszystkich witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A, D, E i K). Niezbędna w przypadku kotów.