BEZPIECZNE ZAKUPY - SSL        DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł        FACHOWE PORADY        WYSYŁKA DO 24h

Czego szukasz?


Jeśli uważasz psa lub kota za swojego przyjaciela, zgodzisz się z tym, że powinieneś otaczać go prawidłową dla niego opieką, oraz dawać mu tylko to, co dobre. 

Wielu ludzi mimo miłości do swoich podopiecznych, nie przygląda się temu, co znajduje się w ich miskach. Przez wiele lat podają im wątpliwej jakości karmę, skuszeni pozytywną opinią weterynarzy, znajomych, lub reklamą, która potrafi się mylić lub mieć nie do końca szczere intencje. Fakt, że właściciele czworonogów nie interesują się składem ich posiłków wykorzystują producenci, często produkując karmy  z wszelkiego rodzaju odpadów z rzeźni lub co gorsza z odpadów przemysłu drzewnego i rozmaitych tanich wypełniaczy takich jak soja, ryż czy pszenica.

Wszystko to nierzadko posypywane jest sztucznymi suplementami, następnie zostaje zapakowane w kuszące, kolorowe opakowanie ze szczęśliwym psem lub kotem. Paczka karmy pełna motywujących napisów, jakoby była najlepszą karmą dla psów czy kotów sprawia wrażenie dobrze zbilansowanej i naturalnej. Tyle, że jedynymi “naturalnymi składnikami” mogą być sproszkowane pióra. Naszym zdaniem mięsożerni przyjaciele nie zasługują na jedzenie piór.

Z tych powodów postanowiliśmy odwrócić nieco bieg tej sytuacji. W naszym sklepie oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, odpowiednie biologicznie karmy dla psów i kotów. Bez niepotrzebnych zbóż, bez odpadów z rzeźni, konserwantów, polepszaczy i innych zbędnych produktów mogących zaszkodzić zdrowiu i życiu naszych podopiecznych.

Uważamy, że zwierzęta nie są maszynami do utylizacji odpadów z produkcji. Wiemy, iż zasługują na dobrą opiekę, co za tym idzie na dobre, wartościowe jedzenie. Naszym celem jest zebranie w jednym miejscu wszystkich odpowiednich, wyłącznie dobrych karm dostępnych na rynku polskim, a z czasem i zagranicznym. 


Z szacunku do mniejszych. 
Furtastic.pl