icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

O nas

Możesz poczuć się bezpiecznie...

Jako pierwszy sklep zoologiczny w Polsce zdecydowaliśmy się na radykalną zmianę. Dla dobra zwierząt nie znajdziesz u nas suchych i zbożowych karm – zamieniliśmy je na wyłącznie najlepsze, rekomendowane przez zoodietetyków karmy wysokomięsne! 

Skąd decyzja o takiej zmianie? Po szkoleniach z zakresu żywienia zwierząt sprawa stała się dla nas jasna – koty i psy są mięsożerne. Zatem nie mogliśmy dłużej wspierać sklepów, które w celach zarobkowych promują sposób żywienia szkodliwy dla naszych pupili.

Tworzymy więc wyjątkowe miejsce, w którym nie musisz martwić się o to, czy przysmak lub karma, którą wybierzesz jest naturalna i mięsna. Jest taka na 100%, ponieważ razem z dietetykiem zwierzęcym dokonaliśmy solidnej selekcji. Wybraliśmy produkty, które sami z przyjemnością podajemy swoim zwierzętom. 

Mimo ogólnie przyjętej zasady co do naturalności i mięsności naszych produktów nie zapominamy o jednym. Każdy pupil, ze względu na indywidualny stan zdrowia może potrzebować nieco odmiennej diety. Dlatego w pełni gotowości służymy Ci radą w zakresie żywienia – śmiało odezwij się do nas, jeśli masz pytania! 

Z szacunku do mniejszych. 
Furtastic.pl
 
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY