BEZPIECZNE ZAKUPY - SSL        DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł        FACHOWE PORADY        WYSYŁKA DO 48h

Czego szukasz?
Witamy w sklepie Furtastic.pl
Zapisz się do Newslettera i pobierz bezpłatny ebook!
Spraw radość swojemu pupilowi i zapłać w ciągu 21 dni z Twisto

Zabawki

Zabawki


Pokazuje 1 do 15 z 79 (6 Stron)

Zabawki


Jaką zabawkę dla psa wybrać?

W masie zabawek dostępnych na rynku dobrze jest wybrać zabawkę, która jest praktyczna i gwarantuje świetną jakość, dzięki czemu wytrzyma zabawę naszego pupila przez dłuższy czas.

 

Zabawki dla psa do wody- jaką wybrać? 

Proponujemy Ci zabawkę Wox Aport, która idealnie nadaje się do zabrania na wyjazd nad wodę. Zabawka ta utrzymuje się na powierzchni, pływa i można myć ją w zmywarce. Posiada trzy chybotliwe nóżki ułatwiające przeciąganie i rzucanie zabawki, dodatkowo stymulując psa. Materiał z którego jest wykonany produkt delikatnie sprężynuje, co daje dużą satysfakcje z gryzienia. Dobrze sprawdzi się przy dużych jak i małych psach.

 

Zabawki dyski do rzucania dla psa- jakie wybrać?

Dyski dla psa jak Dash Canifel czy Zisc są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie delikatne dla psich zębów i szczęk. Ich krawędź została zaprojektowana tak, aby ułatwić psu podnoszenie zabawki z ziemi. Rzucanie dysku ułatwia jego ergonomiczny kształt, który dodatkowo odbija się od ziemi ułatwiając psu lokalizacje zabawki. Giętkie, elastyczne dyski latają dużo szybciej niż standardowe zwykłe dyski. 

 

Zabawki typu Kong - jaką wybrać?

Psy uwielbiają wyzwania, dlatego zabawki typu kong są szczególnie polecane dla aktywnych psów lub psów z lękiem separacyjnym. Zaletą zabawki Kong dla psa jest fakt, że możemy włożyć w jej środek przysmaki lub karmę, której wydobycie będzie dla psa zajęciem na długi czas. Zabawki