icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Zabawki

(2 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Zabawki dla psa

Czasy w których psia psychika praktycznie nie istniała, a zabawki dla psa były abstrakcją w ludzkim pojmowaniu - minęły. Aktualnie bardzo dobrze wiemy, jak ważną rolę w życiu psów pełnią zabawki dla psa nie tylko w formie takiej jak gryzaki czy piłka, ale także zabawki interaktywne. Za pomocą zabawki jesteśmy w stanie odtwarzać cykl łowiecki psiaka, zaspokoić jego potrzebę gryzienia, przekierować szczenięce kąsanie na zabawkę czy pracować z lękiem separacyjnym i nadaktywnością. Ponadto poprzez zabawę pies poznaje świat, a zabawka jest do tego dużą zachętą.

Zabawki dla psa muszą być dobrej jakości. Aby zakup produktów dla czworonoga był opłacalny musza być one odpowiednio trwałe, a także bezpieczne dla zębów i ogólnego zdrowia psa. W naszym sklepie znajdziesz zbiór najlepszych na rynku zabawek dla psa nad wodę, zabawki interaktywne, gryzaki i wiele innych.

Zabawka dla psa nad wodę

Rodzaje zabawek są na prawdę różne, jednak najczęściej wyszukiwaną przez Was zabawką jest zabawka nad wodę. Bardzo nam miło, że zabawki z naszego sklepu służą waszym psiakom do tego typu aktywności. Oczywiście nad wodę raczej nie nadają się piłki z pluszu czy futrzane maskotki. Ze względu na szybkie zabrudzenie piaskiem istnieje ryzyko, że nasz pies będzie przyjmował do pyska nie tylko plażowy piasek, ale i cały brud w nim zawarty. Nad wodę zabieramy więc zabawki gładkie, których nie trzymają się nieczystości i które łatwo opłukać. Dobrze, jeżeli podczas zabawy możemy wyrzucić piłkę do wody by stanowiła cel do wyłowienia dla naszego czworonoga. Do tego celu mogą sprawdzić się silikonowe piłki, jednak nie dla każdego psa będą one łatwe do łapania w wodzie.

Zabawki dla psów - gryzaki dla psa

Psy uwielbiają również gryzaki. Zabawki dla psa do gryzienia to temat rzeka. Czy lepiej jest wybrać gryzako-przysmaki, czy silikonowe gryzaki? W praktyce dobrze jest korzystać z obydwu wariantów, ponieważ w innej sytuacji podamy gryzaki do zjedzenia, a w innej będziemy potrzebowali wybawić psa za pomocą szarpaka. Zabawki gryzaki tak jak zabawki interaktywne idą razem w parze. Gryzaki zajmą psiaka i dadzą relaks, natomiast zabawki interaktywne zadbają o odpowiednie zmęczenie umysłu psów. Bez względu na to jaki typ zabawek wybierzemy - zabawa jest dla czworonoga podstawową z potrzeb. Jeżeli chodzi o gryzaki rozmiar dobieramy w zasadzie pod rozmiar psiego pyszczka. Psiak zaliczany w rozmiar XL jak dog niemiecki, a także psiaki o szerokim pyszczku jak dog kanadyjski nie może dostać np. twardego gryzaka z sera S, ponieważ znudzony gryzieniem może spróbować połknąć gryzaki co może być dla psa niebezpieczne (to samo dotyczy przedmiotów typu piłka, które nie mogą być za małe). Z kolei za duży rozmiar gryzaka może być dla małego psa zbyt ciężki - nadwyręży jego szyje i może uszkodzić zęby psa.

Kongi dla psa, zabawki idealne

W momencie gdy psiak jest nadaktywny, mamy szczególną pracę nad rozładowywaniem jego napięć. Taki typ psów musi się wybiegać, dlatego porządna dawka codziennego ruchu jest wymogiem. Kolejnym etapem jest zajęcie umysłu psa np. poprzez zabawę kongiem. Rozmiar konga dobieramy pod psa tak, aby nie mógł on połknąć swojej zabawy. Odpowiedni rozmiar ułatwia także psiemu pyszczkowi dostanie się do nagrody. Dla rozjaśnienia - kong to zabawa dla psa, w której umieszczamy smakołyki jak mielone mięso. Dla psa jest to okazja do gryzienia i wylizywania przedmiotu, jednak radzi sobie z tym dopiero wtedy gdy zabawa posiada odpowiedni rozmiar.

Piłka dla psa

Piłka i psy tworzą parę idealną. O ile piłka posiada odpowiedni rozmiar (nie jest za mała ani za duża względem pyszczka psa) to z powodzeniem może być jego ulubioną zabawką. Piłka wykorzystywana jest w zabawie w aport, dlatego ważne, aby ta używana poza domem była wykonana z silikonu lub innego gładkiego materiału - piłka do tenisa nie sprawdza się na zewnątrz. Chociaż tego typu piłka również jest kochana przez psy to ze względu na jej materiał osadza się na niej ziemia i inny brud, który nie koniecznie powinien znaleźć się w pyszczku zwłaszcza jeżeli chodzi o wrażliwe psy. Piłka może mieć umocowany sznur, dzięki któremu zachęcimy psa do szarpania i nauczymy szarpania zabawki, co przydaje się w odtwarzaniu cyklu polowań psa.

Jakość każdej zabawki dla psa w sklepie Furtastic

W sklepie Furtastic wybór asortymentu to coś więcej niż piłka dla psa. Posiadamy rozmaite gryzaki czy pluszaki, piłka dla psa w bardzo dobrej jakości. Producenci których wybraliśmy znają doskonale umiejętności rozbiórki przedmiotów przez psa i wiedzą również jak bardzo psy potrzebują urozmaicenia w życiu. Dlatego każdy z nich dokłada największych starań, aby ich produkt prezentował wysoką jakość oraz spełniał psie potrzeby. Dokonując precyzyjnej selekcji zebraliśmy w naszym sklepie wszystkie najlepsze marki - dlatego zachęcamy do śmiałego wyboru, ponieważ każdy wybór w naszym sklepie jest tym dobrym :)

 

Piłki i Aporty dla Psa

zawartość mięsa 18
35,35 PLN
Cena: 35,35 PLN

Kongi na Przysmaki dla Psa

zawartość mięsa 18
35,35 PLN
Cena: 35,35 PLN
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY