Czego szukasz?
E-BOOK Poradnik Żywieniowy - Przestawianie kota
Darmowa dostawa i prezent od 299 zł!
Witamy w sklepie Furtastic.pl
Zapisz się do Newslettera i pobierz bezpłatny ebook!

Legowiska dla Psa

Legowiska dla Psa


Pokazuje 1 do 15 z 96 (7 Stron)

Legowiska dla Psa


Legowiska dla Psa

Posłania/Legowiska dla psów, Legowisko dla psa

Wybór odpowiedniego legowiska dla psa może być dla kłopotliwy. Które legowisko będzie najbardziej wygodne? Które będzie pasować do salonu i psa?

Na szczęście znajdziesz u nas duży wybór kolorów, rozmiarów i kształtów legowisk, a poniżej wskażemy Ci jak dokonać odpowiedniego wyboru. 

 Wielkość i rozmiar legowisk dla psa - rozmiar psiego łóżka

Legowisko dla szczeniaka- jeśli Twój pupil docelowo urośnie do dużych rozmiarów, a Ty nie chcesz za pół roku wymieniać legowiska możesz nabyć legowisk dla psów dorosłych. Jednak pamiętaj, że nieco mniejsze posłania są dla psów bardziej przytulne. W tym celu duże legowisko możesz tymczasowo wyłożyć zwinięty w rulon kocyk, może to być także poduszka. W ten sposób łóżeczko szczeniaka będzie dla niego bardziej komfortowe, a dodatkowo koc przesiąknie jego zapachem. To dobry trik dzięki któremu możesz zabrać koc w wybrane miejsce np. do samochodu, a Twój pies w dalszym ciągu będzie czuł się jak u siebie.

Psy małych ras typu yorkshire terrier, mops- wygodne legowisko ok. 60x50 cm

Średnie psy typu border collie - wielkość ok. 80x80cm

Psy duże typu owczarek niemiecki- rozmiar ok. 100x90cm

Psy ras olbrzymich- rozmiar ok. 120x100cm i większe

Twój pies może preferować legowiska bardziej obudowane lub "otwarte" w których może swobodnie rozprostować łapy.

Gdzie najlepiej umieścić posłanie dla psa? Legowisko dla psów

Należy pamiętać, że posłanie nie może zostać umieszczone w miejscu występowania przeciągów, pod telewizorem czy radiem. Legowisko psa ustawiamy w miejscu osłoniętym, najlepiej w pomieszczeniu gdzie najwięcej przebywamy-tak aby nasz pupil nie czuł się osamotniony. W momencie kiedy legowiska naszego psa są dla niego na prawdę atrakcyjne, nasza ludzka kanapa przestaje być mu potrzebna. Legowisko dla psa jest zawsze świetnym pomysłem zawsze wtedy gdy wybierzemy jego odpowiedni rozmiar, materiał odpowiadający psu.

Każde legowisko dla psa dostępne w sklepie Furtastic posiada najwyższą jakość wykonania i wytrzymałość. Z chęcią pomożemy Ci dobrać rozmiar legowiska.