icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Kocimiętka i Patyczki Matatabi dla Kota

(1 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Matatabi


   Matatabi, inaczej Aktinidia ussuryjska lub Silver vine to roślina pochodząca z Azji. Wprowadza koty w stan euforii dzięki atraktantom actinidinie (znajdziemy ją również w walerianie) oraz dihydroactinidiolidnie - obie substancje działają podobnie do nepetalaktonu, zawartego w kocimiętcePodwójna substancja wabiąca sprawia, że koty szaleją na punkcie patyczków Matatabi, nawet, jeżeli kocimiętka nie robi na nich wrażenia. Koty uwielbiają gryź, lizać i podrzucać patyczki matatabi przy czym wykazują ogromną radość i zainteresowanie. Matatabi możemy podawać kotu dla zrelaksowania go przed podróżą, po wizycie u weterynarza czy przy socjalizacji w nowym miejscu/z nowym kotem. Warto pamiętać, że niektóre koty traktują patyczki matatabi jako gryzak, jest to całkowicie naturalny proces. Kocimiętka

O kocimiętce słyszał każdy posiadacz kota. Ta fioletowo kwitnąca roślina z rodziny jasnotowatych to prawdziwy afrodyzjak dla kotów.  Występuje ona w strefie umiarkowanej Europy, Azji oraz w północnej Afryce i na obszarach górskich w Afryce tropikalnej. 

Kocimiętka zawiera  nepetalakton, który pobudza koty i wprawia je w stan euforii. Zapach kocimiętki powoduje niepohamowane tarzanie się, ocieranie, gryzienie i lizanie przedmiotu dotkniętego aromatem kocimiętki. Stan ten tra zazwyczaj do 10 minut i ma działanie odstresowujące. Co ciekawe kocimiętka działa najlepiej na młode koty, natomiast dla kociąt i seniorów bywa całkowicie obojętna. 

5
zawartość mięsa 4
7,75 PLN
Cena: 7,75 PLN
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY