icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Zabawki i Drapaki dla Kota

(1 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Zabawki i Drapaki dla Kota

Zabawki dla kotów

Zabawk dla kotów dostępne w naszym sklepie przeszły testy producenta oraz są testowane przez nasze osobiste koty! Z tego względu możemy zagwarantować, że są to zabawki atrakcyjne dla kota, bezpieczne, a przede wszystkim trwałe poprzez zachowanie wysokiej jakości produkcji.

Co wpływa na atrakcyjność zabawki?

Przede wszystkim najczęściej popełnianym błędem w kwestii zabawek dla kota jest czynienie ich ogólnodostępnymi dla kota. Nawet najbardziej atrakcyjna zabawka dla kota znudzi się, jeżeli będzie non stop na wyciągnięcie łapek. Z tego względu kot powinien nie mieć stałego dostępu do każdej swojej zabawki. Zabawki dla kota, wyprane i schowane nawet na dwa tygodnie po ponownym wyciągnięciu stanowią dla kota nowość.

Zabawki dla kota - co jeszcze sprawia, że koty za nimi szaleją?

Zabawa jest dla kota polowaniem. Gdy przyjrzymy się kocim ofiarom są one małych rozmiarów, są puchate, posiadają miękkie futro lub pióra. Poruszają się szybko i zwinnie. Dlatego kot widzący pluszową mysz czy szybko turlającą się piłeczkę wpada w szał zabawy.

Szukając idealnej zabawki dla kota (a najlepiej wielu zabawek!) możemy kierować się jej rozmiarem, puchatością, formą. Każdy kot będzie posiadał idealną formę zabawy. Zabawki dla kota to nie tylko ich wygląd - również zapach zachęca kota do zabawy. Dlatego zabawki z kocimiętkowym zapachem lub popsikane sprayem z tą rośliną uatrakcyjniają zabawki dla kota.

Tunele - zabawki dla kota

Zabawki dla kota - Tunele dostępne w naszym sklepie są łatwe w czyszczeniu, co sprawdzi się przede wszystkim przy kociętach, które zapominają o nawyku czystości. Każdy z tego typu zabawki dla kota jest produkowany z mocnego materiału oraz wytrzymałej konstrukcji szkieletu zabawki. Tunele stanowią dla kota zabawną przeszkodzę do przebiegania, a także do ukrywania się. Zamocowane do nich myszki i inne pluszaki dodatkowo podbijają ich atrakcyjność.

Wędki - najważniejsza z zabawek kota

Wędka jest nazywana królową zabawek dla kota przez fakt, że możesz dzięki niej odtwarzać cykl polowań, który dla Twojego kota jest podstawą dobrego samopoczucia. Częste, ale krótkie zabawy odtwarzające polowanie (śledzenie ofiary, pogoń za nią, złapanie, "zabicie" i nagroda w postaci przysmaku) pozwalają uniknąć wielu problemów behawioralnych i znacząco wpływają na kocie samopoczucie. Zabawka jaką jest wędka dla kotów jest podstawową zabawką każdego kota.

Zabawki dla kota z kocimiętką

Zabawa pluszakiem z kocimiętką dla twojego kota szczególnie atrakcyjna, ponieważ aromatyczne zioło wprowadza kota w stan euforii, przez co przez chwile bardzo zbzikuje na punkcie obiektu który trzyma w łapkach. Gryzienie, ściskanie, kopanie i lizanie zabawki jest w tej sytuacji nieuniknione i z pewnością pomoże Twojemu kotu rozładować nadmiar emocji zgromadzonych w ciągu dnia. Tego typu zabawki dla kota dobrze jest schować tuż po zabawie i wyciągać co parę dni, aby nie znudziła się kotu.

Zabawki które kochają koty małe i duże

Uwielbiamy wysyłać zabawki do waszych kotów, bo wiemy, że sprawia im one radość! Każdy kot potrzebuje dużej dawki ruchu w ciągu dnia. Jej brak prowadzi do problemów behawioralnych i zdrowotnych.

Kocimiętka i Patyczki Matatabi dla Kota

5
zawartość mięsa 4
7,75 PLN
Cena: 7,75 PLN
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY