BEZPIECZNE ZAKUPY - SSL        DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł        FACHOWE PORADY        WYSYŁKA DO 24h

Czego szukasz?Wiemy jak trudno jest znaleźć sklep, który w swoich działaniach kieruje się polepszeniem jakości żywienia psów i kotów. Jeśli zależy Ci na zdrowiu i długim życiu Twojego pupila - dobrze trafiłeś. Jako nieliczni aktywnie promujemy biologicznie odpowiednie żywienie zwierząt mięsożernych oraz obnażamy zakłamanie i chciwość popularnych marek, a także sklepów zoologicznych. Znajdziesz u nas wyłącznie najlepsze karmy, przysmaki i akcesoria. 

Nie kierujemy się wyłącznie chęcią osiągnięcia zysków, ale przede wszystkim dobrem i zdrowiem naszych braci mniejszych, stąd oferujemy jedynie karmy mokre. Suche karmy, choć wygodne, niszczą zdrowie psów i kotów. Nasza rezygnacja z tego typu pożywienia była wyborem świadomym - nie chcemy przedkładać chęci zysku ponad zdrowie zwierząt. 

Psy i koty każdego dnia przynoszą ludziom radość, prawdziwą bezinteresowną miłość, są z nami w dobrych i trudnych chwilach. Mimo to duża część ludzi nie interesuje się tym, co zawiera karma dla ich podopiecznych. Chcemy odwrócić tę sytuację :)


Jeśli utożsamiasz się z naszą ideą dołącz do nas i pomóż w promowaniu odpowiedzialnej opieki nad psami i kotami. 

Poszukujemy

 • szkoleniowców
 • behawiorystów
 • dietetyków zwierzęcych
 • weterynarzy
 • dogoterapeutów
 • felinoterapeutów
 • petsitterów
 • influencerów
 • hodowców
 • psychologów zwierzęcych
 • twórców
 • hobbystów
 • producentów
 • dystrybutorów
 • i wszystkich pozostałych zainteresowanych poprawą jakości życia zwierząt domowych w Polsce


Oferujemy następujące możliwości współpracy:

1. Dołączenie do naszej Sieci Partnerskiej. Uzyskasz 10% rabatu dla siebie i 5% rabatu* dla Twoich klientów (* - jeśli nie korzystasz z Programu Afiliacyjnego Furtastic.pl) na cały asortyment sklepu Furtastic.pl. Rabaty dla Ciebie i Twoich klientów otrzymasz w formie kodów rabatowych, których wygląd samodzielnie wybierzesz.

2. Wprowadzenie Twoich wizytówek do Katalogu Korzyści Furtastic.pl. Klienci naszego sklepu już wkrótce będą mieli możliwość wyrażenia chęci dodania do paczki katalogu rabatów na różne usługi i produkty zoologiczne dostępne w miejscu ich zamieszkania. Jest to bardzo dobra metoda dotarcia do osób z Twojego obszaru działania mogących chcieć skorzystać z Twoich usług, a dla naszych klientów idealna okazja skorzystania z usług profesjonalistów bez konieczności poszukiwań i popełniania błędnych wyborów. W tej chwili jedynym warunkiem dołączenia do tego programu jest udzielenie min. 5% rabatu dla naszych klientów.

3. Dołączenie do Programu Afiliacyjnego Furtastic.pl. Osoby biorące udział w tej formie współpracy będą mogły zarabiać na promowaniu naszego sklepu. W skrócie, program polega na udostępnianiu linków prowadzących do naszego sklepu, a gdy ktoś dokona zakupu z danego linku, wypłacamy nawet do 10% prowizji od danej transakcji. Więcej szczegółów.


Ponadto, bardzo chętnie poznamy Twoje sugestie dotyczące naszej oferty. Jeśli znasz lub wytwarzasz produkty, które wpasowują się w naszą ideę - natychmiast nas o tym powiadom. Nieustannie dążymy do zebrania w jednym sklepie wszystkich najlepszych produktów dla psów i kotów.


Jeśli jesteś z branży zoologicznej, wiesz że jesteś znakomitym fachowcem, ale z jakichś powodów nie chcesz brać udziału w żadnym z naszych programów i tak rozważ napisanie do nas. Zbieramy kontakty do sprawdzonych specjalistów z różnych dziedzin w celu utworzenia katalogu świadomych usługodawców. Również Ty możesz się znaleźć na tej liście, co umożliwi napływ nowych - już świadomych klientów.


Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez Messengera, aby omówić szczegóły :)


Życzymy miłego dnia, Furtastic.pl