DARMOWA DOSTAWA od 99zł z kodem 99FREE!
czego szukasz?

Współpraca

Wiemy jak trudno jest znaleźć sklep, który w swoich działaniach kieruje się polepszeniem jakości żywienia psów i kotów w Polsce. Jeśli zależy Ci właśnie na zdrowiu i długim życiu Twojego pupila - dobrze trafiłeś. Znajdziesz u nas same najlepsze karmy, przysmaki i akcesoria dedykowane ludziom świadomym, którzy prawdziwie kochają swoje psy i koty. 

Jeśli jesteś szkoleniowcem, behawiorystą zwierzęcym, dogo- lub felino- terapeutą, hodowcą, weterynarzem albo kimkolwiek innym na co dzień pracującym z psami czy kotami - możesz zostać naszym partnerem biznesowym. 

Dołącz do naszej sieci partnerskiej i zagwarantuj swoim klientom 5% rabatu na zakupy w sklepie Furtastic.pl. Oprócz tego, będziesz mógł być pewien, że zwierzęta z którymi pracujesz są zdrowo odżywiane i korzystają z najwyższej jakości sprzętu i akcesoriów. Ciebie również zachęcamy do korzystania z naszego sklepu. Wyrażając taką chęć na start otrzymasz od nas 10% stałego rabatu na cały asortyment sklepu.

Ponadto, bardzo chętnie poznamy Twoje sugestie dotyczące naszej oferty. Jeśli znasz lub wytwarzasz produkt, który wpasowuje się w naszą ideę - natychmiast nas o tym powiadom. Będziemy wdzięczni, a Ty zyskasz jeszcze bardziej kompletną ofertę.

Ciągle zbieramy kontakty do sprawdzonych specjalistów z różnych branż dotyczących psów i kotów. Również Ty możesz się znaleźć na tej liście co umożliwi napływ nowych - już świadomych klientów.


Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub nawet przez Messengera aby omówić szczegóły :)


Życzymy miłego dnia, Furtastic.pl