icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 15
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Hunter - Urządzenie Do Wyciągania Kleszczy

29,12 PLN
Dodaj do ulubionych
O'Tom Model

Hunter - Urządzenie Do Wyciągania Kleszczy

Urządzenie Do Wyciąganie Kleszczy zaprojektowane przez lekarza weterynarii i stworzone przez firmę Hunter jest niemalże niezbędne dla każdego właściciela czworonoga. Zestaw składa się z dwóch różnych haczyków, dzięki czemu można dobrać odpowiedni w zależności od sytuacji. Zdecydowaną zaletą tego produktu jest bezpieczne usuwanie całego pasożyta wraz z głową i łapkami, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko przeniesienia chorób do organizmu naszego zwierzaka.

Za pomocą tego urządzenia każdy z łatwością usunie kleszcza z ciała swego psa lub kota. Wystarczy uchwycić tego szkodnika haczykiem, a następnie kręcić w lewo, aż do czasu wyciągnięcia kleszcza.

Kleszcze znajdują się zazwyczaj w gęstej trawie lub zalesionych obszarach. Psy i koty lubiące biegać po lesie często więc mogą wrócić z przykrą niespodzianką. Te pasożytnicze stawonogi są niestety o tyle niebezpieczne, że mogą przenosić różne choroby, np. boreliozę, babeszjozę, hepatozoonozę i wiele, wiele innych. Bardzo ważne jest szybkie usunięcie tego owada.

Firma Hunter to rodzinna firma z tradycjami. Produkuje akcesoria dla kotów i psów bardzo dobrej jakości. Ich asortyment jest bardzo różnorodny, obecnie obejmuje ok. 5500 produktów. Produkty tej marki zawsze zachowują najwyższe standardy. Obecnie duża część ich wyrobów wytwarzana jest w Niemczech.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY