icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Przysmaki

(2 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Przysmaki dla psów

Przysmaki dla psów są jak niezastąpiony pilot do psa. Dla większość osób przysmak jest nieodłącznym elementem treningu z psem i to dzięki nim byli w stanie wypracować rozmaite komendy ze swoimi czworonożnymi pociechami. Z kolei dla niektórych przysmaki dla psów to przede wszystkim przekąski dla pupila, serwowane w ramach wyrażenia miłości :) Osobiście polecamy łączenie tych kwestii, jednak jak wybrać odpowiedni przysmak dla psów?

Przysmaki dla psa - jakie są rodzaje psiej przekąski?

Jeżeli kupujemy przysmaki dla psiaków jedynie z marketu i małych zoologicznych - mamy złą wiadomość. Wiele z przysmaków oferowanych na rynku jest produktem zbożowym, napakowanym barwnikami i chemicznymi dodatkami, podbijaczami smaku. Kolorowe opakowanie może kusić, jednak zaglądając do składu tego typu produktów wprawione oko zauważy, że nie jest to produkt dla mięsożerców. Komercyjne produkty owszem są jadalne, jednak czy zdrowe i naturalne? Na pewno nie!

Zdrowa przekąska dla psa?

O ile nie zawsze psie przysmaki nie zawsze muszą być idealne pod względem składu, to będzie świetnie jeżeli będą biologicznie odpowiednie. Mówiąc o biologicznych potrzebach psów musimy zauważyć, że są one drapieżnikami, a więc mocno skierowane są w stronę mięsożerności. Podając mu zbożowe przysmaki całkowicie przeczymy temu co dla psa zdrowe, ponieważ żaden psiak w naturze nie zjada zboża. Co zatem oznacza zdrowa przekąska dla psa? To po prostu przysmaki wysokiej jakości, składające się z mięsa. W składzie przysmaków mogą znaleźć się także niektóre warzywa, jednak jeżeli producent zakładał, iż ma to być zdrowy przysmak dla psa z mięsa powinien on zawierać w większości mięso, a nie np. zbożowe wypełniacze.

Suszone kawałki mięsa czy ciasteczka?

Na rynku mamy duży wybór smakołyków, więc jesteśmy pewni, że żaden psiak nie poczuje się znudzony. Zarówno ciasteczka jak i naturalne suszone mięso do gryzienia może być zdrowe i smakowite dla zwierzęcia. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości przysmaki w prostym i dobrym składem. Przysmaki dla psa zwierające najlepsze mięso pochodzące z tych samych hodowli co mięso dla ludzi. Niektóre psy będą również kochały smakołyki z sera himalajskiego, który nie zawiera laktozy i jest bardzo twardy. Duży wybór smakołyków pozwoli wybrać to co najsmaczniejsze dla Twojego psa.

Przysmaki funkcyjne

W sklepie Furtastic znajdziesz przysmaki, które mają rozmaite zastosowania. Zwykłe (choć naturalne i najzdrowsze) przekąski podawane poza posiłkami, smakołyki na uspokojenie, przekąski wzmacniające pracę mózgu psa. Oferujemy również przysmaki dla psa sprawdzające się przy treningu, czy w ramach nagradzania psa. Bardzo ważne w psim życiu są również gryzaki, a w przypadku smakołyków do gryzienia spełniają się dwa aspekty uszczęśliwiające psa - gryzienie i jedzenie.

Przysmaki dla psa z dobrym składem

Aby zaoszczędzić Twój czas zebraliśmy niemal wszystkie przysmaki dla psa w jednym miejscu - na naszych internetowych półkach. Każdy wybór jakiego dokonasz będzie dobrym wyborem, ponieważ wraz z dietetykiem zwierzęcym dokonaliśmy szczególnego przeglądu składów każdego z produktów dla psa. Przysmaki jakie u nas znajdziesz posiadają najwyższą jakość na rynku zoologicznym i zadowolą każdego psa.

Mięsne Przysmaki dla Psa

zawartość mięsa 50
100,00 PLN
800,00 zł / kg
Cena: 100,00 PLN
zawartość mięsa 11
21,25 PLN
106,25 zł / kg
Cena: 21,25 PLN
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY