BEZPIECZNE ZAKUPY - SSL        DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł        FACHOWE PORADY        WYSYŁKA DO 48h

Czego szukasz?
Witamy w sklepie Furtastic.pl
Zapisz się do Newslettera i pobierz bezpłatny ebook!
Spraw radość swojemu pupilowi i zapłać w ciągu 21 dni z Twisto

Kongi na Przysmaki dla Psa

Kongi na Przysmaki dla Psa


Kong - Extreme Goodie Bone
Kong - Extreme Zabawka Dla Psa
Recofun - Doozy Gap Ball
Recofun - Doozy Gap Bone
Recofun - Doozy Gap Egg
Pokazuje 1 do 8 z 8 (1 Stron)

Kongi na Przysmaki dla Psa


Czym jest kong dla psa?

Kong to kauczukowa, wytrzymała zabawka w kształcie stożka do której możemy zaaplikować psie smakołyki. Wyszarpywanie i wylizywanie zawartości to prawdziwa frajda dla pupila. Zabawki typu kong są polecane przez weterynarzy i behawiorystów. 

 

Po co stosować  zabawkę kong?

Kong dla psa dobrze sprawdza się w domach, gdzie pies zostaje sam na długie godziny. Ta niewielka gumowa zabawka daje psu zajęcie na czas rozłąki z właścicielem przez co może łagodzić lęk separacyjny. Kong świetnie sprawdzi się także dla psów pełnych energii, takich jak psy młode lub szczeniaki. Te ostatnie za pomocą konga możemy uczyć, aby potrzebę gryzienia rozładowywać na zabawce. 

 

Kong dla psa małego czy dużego?

Zabawki typu kong firmy Canifel znajdziesz u nas w rozmiarach od 8 cm do 17 cm. Ta rozbieżność rozmiarów sprawia, że możesz bez problemu zakupić zabawkę dla małego yorka jak i dla dużego owczarka niemieckiego. 

 

Co można włożyć do zabawki kong?

Do zabawki kong  możesz włożyć suszone mięso, przysmaki, kawałki sera Churpi, karmę mokrą czy surowe mięso. Nie przejmuj się ubrudzeniem produktu. Kongi Qwizl, Tux i Toppl firmy Canifel można bez problemu myć w zmywarce. 

Dobrym pomysłem będzie również użycie konga w upalne dni jako ochłody dla naszego pupila. Zabawkę napełniamy lodem którego możemy dosmaczyć np. gęsim smalcem.