icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Kongi na Przysmaki dla Psa

(1 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Czym jest kong dla psa?

Kong to kauczukowa, wytrzymała zabawka w kształcie stożka do której możemy zaaplikować psie smakołyki. Wyszarpywanie i wylizywanie zawartości to prawdziwa frajda dla pupila. Zabawki typu kong są polecane przez weterynarzy i behawiorystów. 

 

Po co stosować  zabawkę kong?

Kong dla psa dobrze sprawdza się w domach, gdzie pies zostaje sam na długie godziny. Ta niewielka gumowa zabawka daje psu zajęcie na czas rozłąki z właścicielem przez co może łagodzić lęk separacyjny. Kong świetnie sprawdzi się także dla psów pełnych energii, takich jak psy młode lub szczeniaki. Te ostatnie za pomocą konga możemy uczyć, aby potrzebę gryzienia rozładowywać na zabawce. 

 

Kong dla psa małego czy dużego?

Zabawki typu kong firmy Canifel znajdziesz u nas w rozmiarach od 8 cm do 17 cm. Ta rozbieżność rozmiarów sprawia, że możesz bez problemu zakupić zabawkę dla małego yorka jak i dla dużego owczarka niemieckiego. 

 

Co można włożyć do zabawki kong?

Do zabawki kong  możesz włożyć suszone mięso, przysmaki, kawałki sera Churpi, karmę mokrą czy surowe mięso. Nie przejmuj się ubrudzeniem produktu. Kongi Qwizl, Tux i Toppl firmy Canifel można bez problemu myć w zmywarce. 

Dobrym pomysłem będzie również użycie konga w upalne dni jako ochłody dla naszego pupila. Zabawkę napełniamy lodem którego możemy dosmaczyć np. gęsim smalcem.

 

zawartość mięsa 18
35,35 PLN
Cena: 35,35 PLN
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY