icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Smycze i Sznury dla Psa

(12 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Smycze dla psa

Najlepszej jakości, ultra wytrzymałe smycze dla psów dorosłych i szczeniąt. Każdy produkt przygotowywany jest ze starannością i precyzją, aby zadowolić wszystkich klientów i ich podopiecznych. Smycze które oferujemy stworzone są z najtwardszych wołowych skór lub materiałów syntetycznych poddanych testom na wytrzymałość i bezpieczeństwo dla psa i właściciela. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo tu odpowiadający Wam kolor oraz długość smyczy.

Długość smyczy

Mówi się, że każdy pies powinien mieć trzy smycze. Krótka smycz do spacerów miejskich, kiedy nasz pies powinien być maksymalnie w naszej kontroli. Smycz długa w tereny leśne i parki, gdzie nie możemy spuścić psa ze smyczy, jednak chcemy zapewnić mu nieco swobody oraz smycz treningowa. Ta ostatnia posłuży zarówno do biegania jak i do treningów przywołania psa, kiedy to chcemy aby nauczył się wracać do nas na komendę.

Smycz dla psa ze skóry

Smycz dla psa z naturalnego materiału jakim jest skóra produkowana jest ze skóry wołowej. Najtwardsza warstwa skóry znajduje się na plecach zwierząt, zatem właśnie taki produkt używany jest do wytwórstwa smyczy. Skóry krów są produktem ubocznym faktu, iż spożywana jest wołowina. Nie są zatem przyczyną dla której te zwierzęta poddane są ubojowi. Skóra naturalna rozkłada się również szybciej niż plastikowe materiały, stąd jest lepsza dla środowiska. Zwykle posiada znacznie bardziej stonowany kolor niż smycze syntetyczne.

Smycze dla psów z materiałów syntetycznych

Smycz z materiałów sztucznych jest również wytrzymała, oczywiście o ile stworzona jest z produktów dobrej jakości. Każda ze smyczy dostępnych w sklepie Furtastic posiada najwyższą jakość, stąd spokojnie możemy wybrać materiał na smycz według upodobań, także estetycznych. Bywa, że niektóre z psów chętniej gryzą smycze skórzane. Dlatego znacznie mniej atrakcyjna do gryzienia smycz ze sztucznego materiału może okazać się dobrą alternatywą.

Smycz automatyczna

Jest to rodzaj smyczy która znana jest również jako taśma dla psa. Smycz automatyczna (która składa się z rozwijanej taśmy) jest skierowana przede wszystkim dla psów, które opanowały już chodzenie na luźnej smyczy. Smycz regulowana za pomocą ciągnięcia uczy psa, że aby dojść do celu należy napinać smycz. To może być problemem zwłaszcza u psa, który jest bardzo aktywny i ma problem ze skupieniem uwagi na przewodniku. U takiego typu psa najlepiej wybrać smycz o odpowiedniej do sytuacji długości. Nie są tutaj polecane również szelki, które jako iż zostały stworzone do ciągnięcia sań ułatwiają psu tę czynność.

Szelki czy obroża?

Kolor czy długość jaki powinna mieć smycz to nie wszystko. Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest to czy wybierzemy obrożę czy szelki. Dla wygody najlepiej mieć obydwie opcje. Szelki sprawdzą się najlepiej jeżeli chcemy uprawiać sport z psem lub też idziemy z nim na szkolenie obronne. Do użytku codziennego najlepiej sprawdzi się obroża dla psa o odpowiedniej długości i umieszczona w dobrym miejscu na szyi psa.

zawartość mięsa 72
od 143,00 zł
Cena od 143,00 zł
zawartość mięsa 66
od 132,00 zł
Cena od 132,00 zł
zawartość mięsa 83
od 143,00 zł
Cena od 143,00 zł
zawartość mięsa 66
od 132,00 zł
Cena od 132,00 zł
zawartość mięsa 70
od 139,00 zł
Cena od 139,00 zł
zawartość mięsa 60
od 119,00 zł
Cena od 119,00 zł
zawartość mięsa 67
od 122,00 zł
Cena od 122,00 zł
zawartość mięsa 65
od 119,00 zł
Cena od 119,00 zł
zawartość mięsa 55
od 99,00 zł
Cena od 99,00 zł
zawartość mięsa 75
od 149,00 zł
Cena od 149,00 zł
zawartość mięsa 65
od 129,00 zł
Cena od 129,00 zł
zawartość mięsa 75
od 149,00 zł
Cena od 149,00 zł
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY