icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Obroże dla Psa

(5 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Dlaczego obroża elektryczna dla psa jest niehumanitarna? Obroża elektryczna powoduje fizyczny ból u psa, może wywołać w nim agresje, wzmocnić złe zachowania, a nawet spowodować uszkodzenie zdrowia. Do oduczania psa szczekania wtedy, kiedy nie powinien należy użyć intelektu, pomocy behawiorysty i jego wiedzy, a nie przemocy. Warto podkreślić także, że psy nigdy nie szczekają bez powodu. Nadmierny hałas może występować, jeśli pies cierpi na lęk separacyjny lub jest niepewny siebie. Używając obroży elektrycznej pogłębiamy cierpienie naszego pupila. Zdecydowanie nie powinniśmy decydować się na tego typu obroże dla psa. 

 

W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe obroże z najwyższej jakości materiału w rozmaitych kolorach i rozmiarach. Dobierz obroże odpowiednią dla Twojego psa. Pamiętaj, że jeżeli obroża okaże się za mała lub za duża możesz w każdej chwili ją zwrócić.

 

Czy obroża dla kota to dobre rozwiązanie? Zdecydowanie nie. Jeżeli zabierasz swojego kota na spacery to zdecydowanie wybierz szelki. Delikatna szyja kota moze ulec uszkodzeniu, gdy kot spróbuje się szarpnąć. Poza tym noszenie obroży jest zwyczajnie niewygodne. Pamiętaj również, żeby zawsze zdejmować z obroży dzwoneczki.  Jego dźwięk może uszkadzać słuch kota lub chociażby poważnie go frustrować co moze skutkować problemami behawioralnymi. 

zawartość mięsa 105
od 209,00 zł
Cena od 209,00 zł
zawartość mięsa 105
od 209,00 zł
Cena od 209,00 zł
zawartość mięsa 127
od 253,00 zł
Cena od 253,00 zł
zawartość mięsa 143
od 286,00 zł
Cena od 286,00 zł
zawartość mięsa 61
od 121,00 zł
Cena od 121,00 zł
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY