icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Transportery dla Psa

(7 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Transportery dla psa, klatka transportowa, klatka do przewozu zwierzęcia, torby transportowe

Zwiększenie komfortu podczas podróży jest znaczącym czynnikiem zarówno dla psów jak i ich właścicieli. Już od pierwszych dni z nami uczymy psa jazdy samochodem i aby wokół tej sytuacji nabudowane zostały pozytywne skojarzenia, ważne aby psiak czuł się komfortowo podczas podróży. To umożliwia mu transporter dla psa, klatki transportowe czy też torby służące do przenoszenia zwierzaków. Dzięki tym przedmiotom pies jest umieszczony w bezpiecznej dla siebie pozycji i może poczuć się przytulniej.

Jazda samochodem - transportery do przewozu psa autem

Aby jazda samochodem była przede wszystkim bezpieczna przestrzeń psa musi być ograniczona. Pies nie może mieć możliwości doskoczenia do nas gdy prowadzimy ze względów bezpieczeństwa. Nie wchodzi w grę również sytuacja, w której pies w czasie jazdy swobodnie przemieszcza się między fotelami, ponieważ stwarza wtedy bardzo duże zagrożenie na drodze. Pamiętajmy, że prowadząc jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego!

Z tego powodu pierwszą kwestią jaka ważna jest przy przewozie psa jest użycie transportera, klatki lub torby. Dzięki kocykowi psa i paru jego zabawkom stwarzamy mu przytulne miejsce gdzie przeczeka podróż.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na drodze - niestety materiałowe torby nie są tu najlepszą opcją. Torba, podczas ewentualnego wypadku samochodowego nie gwarantuje żadnego bezpieczeństwa. Uderzenie może wyrzucić torbę wraz z psem poza pojazd, co jest oczywiście sytuacją bardzo tragiczną w skutkach. Najbezpieczniej jest przewozić psa za pomocą klatki kennel umieszczonej w bagażniku. Drugą opcją jest transporter dla psa, jednak koniecznie bardzo dobrej jakości.

Podróże samolotem

Klatki kennel i transportery używane są również do transportu lotniczego. Niektóre z linii lotniczych zezwalają, aby niektóre psiaki pojawiały się na pokładzie. Jednak w większości przypadków nasz psiak musi lecieć osobno. Aby nie stanowił zagrożenia dla innych zwierząt i ludzi, a także aby on sam nie był narażony na agresje wybieramy osłonięte klatki kennel lub transportery, które są dobrze zabudowane. Mniejszy widok na inne zwierzaki lecące w tym samym pomieszczeniu oszczędzi psu stresu.

Wizyty u weterynarza

Niepisane zasady odpowiedniego zachowania w poczekalni weterynaryjnej nakazują umieszczanie swoich psów jak najdalej od siebie by nie podbijały wzajemnie swojego stresu i aby nie doszło do aktów agresji w poczekalni weterynaryjnej. Torba dla małych psiaków czy też pomoc transportera będzie idealna w przypadku psów, które czują się bezpiecznie w tego typu przenośnikach.

Transporter dla psa

Transporter musi być przede wszystkim miejscem, w którym pies czuje się dobrze. Aby to osiągnąć od najmłodszych lat psiaka musimy pozwolić mu skojarzyć transporter z przyjaznym miejscem. Długo przed pierwszym użyciem transportera możemy rzucać do niego zabawki psa i smakołyki. W przypadku klatki kennel dobrze jest również podawać psu posiłki w klatce i stopniowo, małymi krokami zamykać drzwiczki. W ten sposób pies po mału przywyknie do faktu, że zamknięta klatka nie oznacza dla niego zagrożenia.

Transportery i torby dla psa

Przy wyborze transporterów najważniejsza jest ich jakość. Aby transporter był wytrzymały i w ten sposób nie zawiódł nas narażając tym samym psa na niebezpieczeństwo musimy zadbać o wybór jak najlepszej marki transporterów. W sklepie Furtastic zebraliśmy dla naszych klientów najlepsze torby, klatki, transportery dla psów produktowane przez marki, które od lat nie zawodzą swoich klientów. Każdy transporter przeszedł testy wytrzymałości. Każdy transporter jest bardzo łatwy do czyszczenia i złożenia, ponieważ istnieje możliwość złożenia transporterów.

Do czego jeszcze może przydać się torba - transporter materiałowy?

Torba transportowa może posłużyć nam przy socjalizacji szczenięcia, które jest jeszcze objęte kwarantanną poszczepieniową. Jak wiadomo psiak nie może mieć kontaktu z innymi psiakami, ponieważ stanowi to dla niego źródło zakażenia podczas gdy jeszcze nie nabył odporności. Jednak to do okolo 14 tygodnia życia musimy przeprowadzić z nim socjalizację z otoczeniem. Torba będzie idelanym rozwiązaniem by pokazać mu świat - park, galerię, rynek i wiele innych miejsc, tym samym oswoić go z otoczeniem. Za pomocą torby maluch czuje się bezpiecznie i nie jest narażony na zachorowanie. Transporter czy torba będzie również przydatny u weterynarza.

zawartość mięsa 110
219,00 zł
Cena: 219,00 zł
zawartość mięsa 110
219,00 zł
Cena: 219,00 zł
zawartość mięsa 182
od 363,00 zł
Cena od 363,00 zł
zawartość mięsa 121
242,00 zł
Cena od 363,00 zł
zawartość mięsa 176
352,00 zł
Cena od 363,00 zł
zawartość mięsa 253
od 506,00 zł
Cena od 506,00 zł
zawartość mięsa 256
512,00 zł
Cena od 506,00 zł
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY