BEZPIECZNE ZAKUPY - SSL        DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł        FACHOWE PORADY        WYSYŁKA DO 48h

Czego szukasz?
Witamy w sklepie Furtastic.pl
Zapisz się do Newslettera i pobierz bezpłatny ebook!
Spraw radość swojemu pupilowi i zapłać w ciągu 21 dni z Twisto

Transportery dla Psa

Transportery dla Psa


Hunter - Torba Transportowa Girona
Hunter - Torba Transportowa Kansas
Hunter - Torba Transportowa Nizza
Hunter - Torba Transportowa Portland
Hunter - Torba Transportowa Rugen
Hunter - Transporter Aluminiowy
MPS - Transporter Pratiko Metal
MPS - Transporter Skudo Car
MPS - Transporter Skudo IATA
MPS - Transporter Skudo IATA Open
Pokazuje 1 do 13 z 13 (1 Stron)

Transportery dla Psa


Transporter to niezbędna rzecz dla wszystkich właścicieli małych psów. Przekonał się o tym każdy doświadczony miłośnik żywych futer. Transporter jest niezastąpionym, najbezpieczniejszym sposobem na dostarczenie naszego psa do weterynarza, duży, solidny transporter sprawdza się również w podróży, podczas socjalizacji psa z nowym miejscem lub może służyć jako kąt bezpieczeństwa w którym ukojenie znajdzie zestresowany, pragnący ukrycia się pies. 

Oprócz tradycyjnych transporterów posiadamy w ofercie także transportery na ramie typu bag/torba, czyli takie, które można z łatwością przenosić zawieszając transporter na swoim ramieniu. Każdy z rodzajów transporterów solidne zabezpieczenie przeciw wydostaniu się zwierzęcia z transportera.

 

Pamiętaj, aby wielkość transportera wybierać pod wielkość Twojego psa. Powinien on móc swobodnie wstać, obrócić się oraz zmienić miejsce leżenia.  Jeśli Twój pies jest wyjątkowo zestresowany podczas wyjścia z domu możesz zakryć transporter kocem lub ręcznikiem. 

Dla wyjątkowych pasjonatów zwierząt zalecamy podróżowanie samochodem (nawet bez swojego pupila) z dodatkowym transporterem w bagażniku. Pozwoli to bezpiecznie i sprawnie przewieźć w bezpieczne miejsce psa lub kota, który stanął na naszej drodze, a wygląda na rannego, potrąconego lub zagubionego.