icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Akcesoria do Klatek i Transporterów dla Psa

(3 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Czym jest klatka kennel?

 

Klatka kennel  jest klatką dostosowaną do potrzeb psów i kotów. Wykonana z trwałego materiału zapobiega jej zniszczeniu, a podwójna para drzwiczek sprawia, że użytkowanie jej przez zwierzęta jest znacznie prostsze i wygodniejsze.

 

Po co stosuje się klatki kennelowe? 

 

Klatka kennel może mieć wiele zastosowań, najczęściej stanowi ona bezpieczny kąt dla psów- pewnego rodzaju "norę", "legowisko", która pomaga psu poradzić sobie z towarzyszącymi mu emocjami. Bardzo dobrze pracuje się z nią przy lęku separacyjnym.

 

Klatka kennel dla szczeniaka?

 

Kennel pozwala nauczyć szczeniaka zostawania samemu w domu, załatwiania się na matę i spania na swoim legowisku. Zapewnia mu także poczucie bezpieczeństwa.

 

Czy klatka kennelowa może mieć swoje zastosowanie przy łączeniu zwierząt?

 

Owszem, klatka ta sprawdza się w ostatniej fazie socjalizacji z izolacją. Pozwala uniknąć pogryzienia przez zwierzaka rezydenta lub odwrotnie. Możemy spokojnie obserwować reakcje zwierząt na swój widok.

 

Czy kennel można stosować dla kota?

 

Koty jako zwierzęta z odmienną od psiej naturą znajdują bezpieczne kąty w innych miejscach- często położonych znacznie wyżej niż stawia się klatkę. Nie mniej jednak jeśli kot musi przejść kwarantanne ze względów choroby, potrzeby odpoczynku po zabiegu to kennel jest jak najbardziej wskazany.

 

Jak sprawić, by klatka dla psa/kota była bardziej przytulna?

 

W tym celu musimy zaopatrzyć nasza klatkę w akcesoria, zarówno te praktyczne, jak i pełniące jedynie role ozdobną.  Bardzo ważne jest, aby zapewnić zwierzęciu dostęp do świeżej wody- w tym celu idealnie sprawdzi się miska dla psa, którą można zamontować przy kratce klatki. Dobrym pomysłem jest również zakup wózka do klatki kennel, ponieważ ułatwia on nam transport klatki. Oprócz tego w klatce zamontować możemy również półkę lub drucianą podłogę. Jeżeli Twój pies lub kot jest zwierzakiem bardzo niepewnym siebie, lub zwierze będzie przebywało w klatce w miejscu z dużą iloscią osób, dobrze jest zainwestować w nakrycie do klatki. 

 
zawartość mięsa 26
52,00 zł
Cena: 52,00 zł
zawartość mięsa 30
60,00 zł
Cena: 60,00 zł
Cena od 85,00 zł
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY