icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Gryzaki

(5 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Gryzienie jest dla psów najbardziej naturalną czynnością. Szczeniaki poznają świat poprzez gryzienie tak samo, jak niemowlęta przez dotyk. Gryzienie pomaga także w rozładowaniu emocji. Dlatego bardzo ważne jest, aby dostarczać szczeniakom jak i starszym psom czegoś na ząb. 

Na rynku istnieje szeroki wybór gryzaków, jaki z nich będzie najlepszy?

Gryzaki dla psa z poroża?

Poroże uzyskiwane jest ze zrzutów zwierząt jeleniowatych, następnie wyczyszczone i pocięte trafia do paczek. Gryzaki z poroża są niezwykle wytrzymałe, a także posiadają w swoim wnętrzu pożywny szpik bogaty w witaminy i minerały. Psy uwielbiają gryzak, który daje się jeść! 

 

Gryzaki dla psa z drewna?

Gryzaki z drewna nie są tak aromatyczne i smaczne jak naturalne gryzaki, jednak zdarzają się psy, które je preferują. Drewno nie przyswaja się i nie ma wartosciowych dla psa składników odżywczych. Istnieje możliwość uszkodzenia jamy gębowej psa przez drzazgę oderwaną z kawałka drewna. Z tego powodu należy kontrolować zęby i dziąsła psa po zabawie drewnem.

 

Gryzaki dla psa z sera?

Serowe gryzaki są niewątpliwie najbardziej aromatycznymi gryzakami zaraz po suszonych mięsach. Gryzaki typu Churpi produkowane są z twardego sera bez laktozy i są na prawdę wytrzymałe.

 

Gryzaki gumowe a gryzaki jadalne?

Gumowe gryzaki są z całą pewnością mniej atrakcyjne dla psa. Dodatkowo ich zjedzenie może skończyć się bardzo źle. Naszym zdaniem warto połączyć zabawę z pożytecznym, czyli zaoferowanie psu jadalnego gryzaka, ktory dostarczy mu wartosciowych witamin i minerałów.

 

Czy gryzak dla psów czyści zęby?

Gryzaki dla psów mogą pomagać w ścieraniu płytko osadzonego osadu nazębnego, jednak w celu czyszczenia zębów najlepiej sprawdzi się szczoteczka dla psów lub kawałek poprzerastanego, tłustego mięsa.

 

Popularne gryzaki dentystyczne, czy są dobre?

Popularne gryzaki dla psów, które znajdziecie w marketach chociaż jadalne- bardzo często zawierają w sobie cukry, zboża i niepotrzebną chemie, która nie wspiera zębów, a wręcz powoduje kamień nazębny. 

 

Gryzaki dla Psa Pozostałe

zawartość mięsa 100
zawartość mięsa 79
156,59 PLN
156,59 zł / kg
Cena: 156,59 PLN
zawartość mięsa 13
24,83 PLN
248,30 zł / kg
Cena: 24,83 PLN
zawartość mięsa 33
64,79 PLN
129,58 zł / kg
Cena: 64,79 PLN
zawartość mięsa 11
21,59 PLN
215,90 zł / kg
Cena: 21,59 PLN
zawartość mięsa 27
53,99 PLN
107,98 zł / kg
Cena: 53,99 PLN
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY