BEZPIECZNE ZAKUPY - SSL        DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł        FACHOWE PORADY        WYSYŁKA DO 48h

Czego szukasz?
Witamy w sklepie Furtastic.pl
Zapisz się do Newslettera i pobierz bezpłatny ebook!
Spraw radość swojemu pupilowi i zapłać w ciągu 21 dni z Twisto

Naturalne Przysmaki dla Kota

Naturalne Przysmaki dla Kota


Pokazuje 1 do 15 z 34 (3 Stron)

Naturalne Przysmaki dla Kota


Oprócz wysokomięsnej, mokrej karmy możesz rozpieszczać swojego kota mięsnymi, naturalnymi przysmakami, których zapach zachwyci każdego czworonoga. Przygotowane z miłością i szczególną dbałością o jakość mięsne przysmaki mogą stanowić urozmaicenie diety pupila, nagrodę lub smaczny prezent w ciągu dnia. 


Koty uwielbiają gdy aromatyczne przysmaki wręczane są im w formie zabawy. Zalecamy zachęcanie Twojego Mruczka do ruchu poprzez bieg za rzuconym smakołykiem dla kota, tak, aby doganiając przysmak czuł się, jakby sam go upolował ;) To świetna zabawa, która zaciska więź między opiekunem, a zwierzakiem, a do tego swietnie wpływa na kocią linie.


Wracając do przysmaków, w ofercie sklepu Furtastic znajdziesz wyłącznie mięsne, naturalnie suszone przysmaki, które nie zawierają dodatku zbóż, konserwantów, chemii czy barwników. Są więc produktem, który współgra z dietą dostosowaną do mięsożernej natury kotów. Mocno mięsny aromat przysmaków sprawi, że każdy kot nie będzie mógł się doczekać, aż spróbuje swojego smakołyku. Przysmaki możesz stosować jako naturalny i zdrowy dosmaczacz do codziennego posiłku kota lub przy zmianie diety kota na lepszą karmę.


Pamiętaj, że suszone przysmaki zwiększają swoją objętość gdy znajdą się w kocim żołądku z tego względu zachowaj umiar w podawaniu kotu jego przekąsek! Przeciążenie żołądka przez treści pokarmowe może spowodować wymioty.