icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Ubranka dla Psa

(2 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRUJ
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Jakie ubranko dla psa wybrać?

Wielu właścicieli psów popełnia błąd zakładając swojemu pupilowi kolorowe, często ozdobione kokardami lub kapturem ubranka. Takie ubranka wyglądają efektownie, ale niestety nie nadają się do zakładania psu na spacer. Standardowe psie ubrania z niskiej półki zazwyczaj wykonane są ze słabej jakości materiału, który nagrzewając się może powodować przegrzanie psa. Drugą bardzo ważną sprawą fakt, iż psy w takich ubrankach wyglądają bardzo dziwnie dla innych psów- stąd mogą narodzić się agresywne zachowania w stosunku do naszego pupila.

 

Prawidłowe ubranko dla psów powinno mieć neutralny  kolor, oraz nie powinno rzucać się w oczy posiadaniem odstających elementów. 

 

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie ubranka wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wypróbuj je i sprawdź, że są równie efektowne co popularne "szkodliwe" psie ubrania. Dodatkowo odznaczają się wyjątkowym komfortowym wykonaniem, dzięki któremu Twojemu psu będzie po prostu wygodnie! 

 

Dopasuj ubranko do Twojego psa. Pamiętaj, że zawsze możesz je zwrócić oraz liczyć na pomoc w dobraniu ubranek dla Twojego psa. 

Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.