icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 34

Lunderland Boos - Mix Jagnięcy Mięso 100% 800 g

67,98 PLN
84,98 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Mix Jagnięcy Mięso 100% Model
84,98 zł Cena za 1 kg

Lunderland Boos - Mix Jagnięcy Mięso 100% 800 g

Lunderland to firma, która od lat wytwarza najwyższej jakości karmy dla psów i kotów. Marka Boos, założona przez Ursulę Boos prawie 40 lat temu, stała się synonimem zdrowej diety dla czworonogów. Po przejściu na emeryturę, Ursula przekazała swoje receptury firmie Lunderland, która nadal kieruje się tą samą filozofią dotyczącą jakości i składu swoich produktów.


Mokra karma uzupełniająca Lunderland Boss Mix jagnięcy to produkt w 100% składający się z mieszanki żwacza i mięsa karkowego z jagnięciny. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. Karma ta charakteryzuje się bardzo wysoką strawnością, a poziom białka i tłuszczu w niej zawarty odpowiada naturalnej zawartości białka i tłuszczu w mięsie.


Producent nie dodaje do swoich puszek żadnych dodatkowych źródeł białka, tłuszczu, wypełniaczy, barwników, dodatków smakowych, ani konserwantów. Dzięki temu karma Lunderland Boss Mix jagnięcy świetnie nadaje się jako uzupełnienie dla psów i kotów cierpiących na alergię lub nietolerancję pokarmową, jako podstawa do przeprowadzenia diety eliminacyjnej pod okiem lekarza weterynarii, a także jako urozmaicenie diety BARF. Można ją łączyć z płatkami warzywnymi Lunderland, a także stosować jako uzupełnienie codziennej diety opartej na pełnowartościowej karmie suchej.


Karma Lunderland Boss Mix jagnięcy nie zawiera również dodatku syntetycznych witamin i minerałów, w tym tauryny, dlatego nie powinna być samodzielną podstawą diety bez odpowiedniej suplementacji. Jednak dzięki niskiej zawartości włókna surowego i popiołu, możesz mieć pewność, że do produkcji karmy nie wykorzystano żadnych wypełniaczy, a tym samym ilość węglowodanów wynosi 0%.


Nasze produkty są pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności, a opakowanie to metalowa puszka. Dawkowanie zależy od masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb Twojego pupila.


Wybierz karmę, która będzie odpowiednia dla Twojego zwierzaka - wybierz Lunderland Boss Mix jagnięcy.


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się z mieszanki żwacza i mięsa karkowego z jagnięciny. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. 


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY