icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 8
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Cats Plate - Duck Kaczka 100g

15,10 PLN
151,00 zł / kg
Dodaj do ulubionych
93 Zawartość mięsa
Kaczka Model
151,00 zł Cena za 1 kg

Cats Plate - Duck Kaczka 100g

 

 92% mięsa

 Naturalny skład i aromat

 Bez sztucznych dodatków

 Brak zbóż

✓ Karma pełnowartościowa

 

 

Cats Plate jest karmą o dobrym składzie, z dużym udziałem mięsa (karma wysokomięsna dla kota), bez dodatku zbóż i odpadków pochodzenia zwierzęcego. Stanowi jedną z marek zdrowych karm dla kotów, potwierdzoną certyfikatem jakości sklepu Furtastic.pl!  

Jakość furtastic

Czy wiesz, że…

Karma Cats Plate odzwierciedla naturalną dietę kota, a dodatkowo zamknięta jest w słoiczku. Jest on nie tylko ekologiczny, ale i neutralny dla smaku i właściwości karmy. Bywa, że koty wyczuwają smak puszki w mięsie i odmawiają jedzenia. Karma w słoiku to zdrowsza i przyjaźniejsza dla środowiska alternatywa dla puszek!

 

 

Czy karma Cats Plate różni się od innych?

Mięso zawarte w Cats Plate nie jest oddzielane mechanicznie, nie zawiera także dodatku zbóż, konserwantów czy podbijaczy aromatu. Jakość produktu dopełnia idealne zbilansowanie składników odżywczych oraz wysoka ilość tauryny – niezbędnego kotom aminokwasu.
Najważniejszym źródłem żelaza w karmie Cats Plate jest suszona krew wołowa. Cała suplementacja karmy przypomina naturalną suplementację przy diecie BARF. 

 

 

Co dokładnie zawiera skład karmy Cats Plate Duck Kaczka 

Cats Plate – Kaczka to przede wszystkim 80% mięsa mięśniowego, pochodzącego z dobrej jakości kaczki. Dalszą część składu stanowi nieprzypadkowa, niewielka ilość podrobów. Całość dopełnia między innymi olej z łososia, algi morskie i inne, w pełni naturalne suplementy. To dzięki nim i wysokomięsnej części składu karma Cats Plate jest tak dobrze przyswajalna i łatwostrawna. 

Karma Cats Plate otrzymała specjalną nagrodę przyznawaną przez Kapitułę konkursu Sfinksy 2020.
 

 

Dlaczego przyswajalność posiłku jest taka ważna? 

Wiele komercyjnych karm zawiera w sobie mnóstwo zboża i sztucznych składników. Koty, jako zwierzęta całkowicie mięsożerne nie są w stanie czerpać korzyści z produktów roślinnych, dlatego do roślinnej pulpy dodawany jest szereg sztucznych substancji. Mają one na celu w nienaturalny sposób zastąpić kotu naturalne składniki odżywcze. 

Według opinii dietetyków zwierzęcych, pełną przyswajalność, a więc najlepsze korzyści zdrowotne czerpane z jedzenia zapewniają kotu wysokomięsne posiłki. Jako, iż koty są zwierzętami mięsożernymi, przystosowanymi biologicznie do spożywania mięsa – to właśnie ono powinno stanowić podstawę diety kota. 

Kliknij tutaj by przejść do e-booków na temat kocich niejadków i przestawiania ich na lepszą dietę > KLIK 

Ważne!

Gramatura karmy 200g jest odpowiednią ilością karmy na dzień dla kota o średniej wadze, jednak dokładne przeliczenie Ile karmy powinien jeść kot, znajdziesz w > Szczegóły produktu >> Dawkowanie. 

 

Pamiętaj!

Pamiętaj, aby puszki z karmą przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Aby zachować świeżość zawartości puszki, po otwarciu użyj pokrywki na puszki, którą możesz kupić tu - Pokrywki na puszki Furtastic.

 

 

 

 

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY