icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 19

Lunderland - Boos Menu Kurczak 300 g

36,70 PLN
122,33 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Boos menu kurczak Model
122,33 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Boos Menu Kurczak 300 g

Lunderland to firma z długoletnią tradycją, która oferuje wysokiej jakości produkty dla psów i kotów. Ich karma mokra uzupełniająca dla psów i kotów "Boss menu" to doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów.

Składająca się w 100% z mieszanki mięsa z kurczaka (70%) i ryżu, karma Lunderland Boss menu kurczak zapewnia bardzo wysoką strawność i odpowiada naturalnej zawartości białka i tłuszczu w mięsie. Bardzo niska zawartość włókna surowego i popiołu dowodzi, że do produkcji karm mokrych dla psów i kotów Lunderland nie wykorzystano żadnych wypełniaczy, a ilość węglowodanów wynosi 0%.

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, barwników, konserwantów, czy dodatku syntetycznych witamin i minerałów (w tym także tauryny). Dlatego karma mokra dla psów i kotów Lunderland Boss menu kurczak świetnie nadaje się jako uzupełnienie dla zwierząt cierpiących na alergię lub nietolerancję pokarmową, jako podstawa do przeprowadzenia diety eliminacyjnej pod okiem lekarza weterynarii, a także jako urozmaicenie diety BARF (polecana podczas wyjazdów). Można ją także łączyć z płatkami warzywnymi Lunderland.

Nasze produkty są produkowane i pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności. Opakowanie w formie puszki metalowej pozwala na łatwe i wygodne przechowywanie oraz transport.

Analiza składu karmy Lunderland Boss menu kurczak jest bardzo korzystna: białko 14,9%, tłuszcz 10,5%, włókno surowe 0,1%, popiół surowy 0,9%, wilgotność 65,7%, wapń 0,05%, fosfor 0,14%. Dawkowanie powinno być dostosowane do masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb zwierzęcia.

Jeśli szukasz produktów o wysokiej jakości, składzie opartym na naturalnych składnikach i bez dodatku sztucznych substancji, to Lunderland jest doskonałym wyborem dla Twojego pupila!


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się z mieszanki mięsa z kurczaka (70%) i ryżu. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. 


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY