czego szukasz?

Gussto

Gussto

Karmy Gussto są jednymi z najbardziej polecanych wysokomięsnych karm. Jej mięsny, zachęcający aromat jest uwielbiany przez koty. Odpowiednio selekcjonowane mięso zawarte w karmie jest przygotowywane z dbałością, a także z wiedzą o kocich potrzebach. Posiłek Twojego pupila będzie więc biologicznie odpowiednią dietą bogatą w składniki odżywcze. Jeśli chcesz być świadomym, odpowiedzialnym właścicielem wybieraj karmy z mądrym składem! 


Czym jest mokra wysokomięsna karma dla kotów Gussto?

Mokra, wysokomięsna karma to mięso, podroby i suplementy, które po zmieleniu, zostają zamknięte w puszcze lub saszetce, pozwalającej na wygodne dawkowania karmy naszemu zwierzęciu. 
W dobrej, wysokomięsnej karmie min. 80% składu stanowi mięso i podroby. Stosunek mięsa powinien być wyższy niż poziom podrobów. Należy pamiętać, aby unikać karm z widniejącymi w składzie "produktami pochodzenia zwierzęcego", ponieważ nie są one one mięsem, a jedynie odpadami z produkcji jak pióra, kopyta czy rogi. 

W przeciwieństwie do większości dostępnych stacjonarnie karm Dobra mokra, wysokomięsna karma nie będzie zawierała zbóż (ryż, pszenica, owies, soja, białko sojowe), zbyt dużej liczby warzywnych wypełniaczy np. ziemniaki 50% czy hydrolizowanych białek. 

Dowiedz się jak wybrać wysokomięsną karmę dla kota z tego artykułu:  Czy ta karma jest dobra? Czyli jak wybrać karmę, jeśli chcesz być świadomym opiekunem swojego kotaDlaczego powinieneś karmić kota wysokomięsną, mokrą karmą?

Aby spełnić biologiczne potrzeby swojego kota karma, którą go karmisz musi być wilgotna. 
Koty jako zwierzęta pustynne przystosowały się do tego, aby duży procent wody, którą przyjmują pobierać z ciał upolowanych ofiar. Z tego powodu nie odczuwają pragnienia tak jak np. psy i sucha bądź pół sucha dieta odwadnia kota, a do ciągnie za sobą przykre konsekwencje jak np. choroby nerek. 


Jak przechowywać mokrą wysokomięsną karmę?

Puszkę bądź saszetkę z każdą wysokomięsną, mokrą karmą przechowujemy w chłodnym i ciemnym miejscu.
Po otwarciu zabezpieczamy ją np. pokrywką do puszek (klik) i przechowujemy w lodówce 2-3 dni. Mokrą karmę możemy również zamrozić.

Czy mokra, wysokomięsna, karma Gussto jest ekonomiczna?

Zdecydowanie tak. Wysokomięsna karma Gussto spełnia zapotrzebowanie zwierzęcia na mięso, zaspokaja głód i sprawia, że kot musi przyjąć mniej karmy niż w przypadku karm z niską zawartością mięsa. 
Warto również zaznaczyć, że mięso jest najlepiej przyswajalnym pożywieniem, jakie może przyjąć zwierze bezwzględnie mięsożerne (a kot zdecydowanie nim jest), z tego powodu jest to najzdrowsza dieta, jaką możesz zapewnić swojemu pupilowi. 

Dowiedz się jaka jest opłacalność żywienia zgodnie z biologicznym zapotrzebowaniem zwierzęcia z tego artykułuJak dużo powinien jeść kot? Jaki sposób karmienia jest najbardziej opłacalny?


Gussto - Fresh Beef 200g
Gussto - Fresh Beef 400g
Gussto - Fresh Calf & Rabbit 200g
Gussto - Fresh Calf & Rabbit 400g
Gussto - Fresh Calf 200g
Gussto - Fresh Calf 400g
Gussto - Fresh Chicken 200g
Gussto - Fresh Chicken 400g
Gussto - Fresh Salmon 200g
Gussto - Fresh Salmon 400g
Gussto - Fresh Turkey & Duck 200g
Gussto - Fresh Turkey & Tuna 200g
Gussto - Fresh Turkey & Tuna 400g
Gussto - Fresh Wild 200g
Gussto - Fresh Wild 400g
Pokazuje 1 do 15 z 15 (1 Stron)