icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
5
punkty lojalnościowe 8

Power of Nature - Kaninchen (królik) 200g

15,99 PLN
79,95 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
95 Zawartość mięsa
Królik Model
79,95 zł Cena za 1 kg

Power of Nature - Kaninchen (królik) 200g

 

95% mięsa

Konsystencja musu 

Bulion mięsny

Bez zbóż

Karma pełnowartościowa

 

Power Of Nature jest karmą o dobrym składzie, z dużym udziałem mięsa (karma wysokomięsna dla kota), bez dodatku zbóż i odpadków pochodzenia zwierzęcego. Stanowi jedną z marek zdrowych karm dla kotów, potwierdzoną certyfikatem jakości sklepu Furtastic.pl!  

Jakość furtastic

 

Bardzo drobno zmielone mięso królika gotowane na parze oraz aromatyczny bulion mięsny przekonują do siebie aż 82% wybrednych kotów. Ten pożywny pasztecik  ma szczegółowo zaplanowany balans składników odżywczych - może więc stanowić podstawę diety kota z korzyścią dla jego zdrowia. 


Jakość karmy Power of Nature słynie również ze świeżości mięsa i braku wzmacniaczy smaku oraz chemicznych konserwantów i dodatków. 

 

Kocia natura zamknięta w puszce - Power of Nature

Dlaczego ważne jest, aby kocia dieta składała się z mokrej, pełnowartościowej, mięsnej karmy? 

Dieta sucha lub bezmięsna obciąża układ pokarmowy kota. Skraca jego życie, powoduje bolesne zmiany w układzie moczowym, uszkadza organy. Zdrowa żywność dla kotów to produkt o niskim stopniu przetworzenia, z odpowiednią wilgotnością... i z odpowiednim składem

 

Z przyczyn anatomicznych, najlepiej przyswajalnym dla kota źródłem składników odżywczych jest mięso. 95% mięsa królika, stanowiące karmę Power of Nature zaspokaja biologiczne potrzeby kota i dba o jego zdrowie za Ciebie


Producent nie zapomniał również o ważnym elemencie diety kota, jakim jest tauryna - ta karma zawiera jej 2500 mg - jest to odpowiednia ilość, niezbędna m.in. dla prawidłowej pracy serca.

 

Jakie zmiany zauważysz, karmiąc kota wysokomięsną karmą?

  • Po tygodniu: Odchody kota staną się mniejsze i znacznie mniej śmierdzące – będzie to wynikać z dobrej przyswajalności posiłku.

 

  • Po miesiącu: Sierść Twojego kota, którą uważałeś za ładną, nabierze miękkości i blasku, którego do tej pory nie doświadczyłeś. Stopniowo mniejszą się również problemy z linieniem. 

 

  • Po pół roku: Wyniki krwi Twojego kota poprawią się o 100%. Układ pokarmowy ukojony prawidłową dietą zacznie działać sprawniej. Zmniejszy się ryzyko powstawania kul włosowych, a Twój kot zyska lepsze samopoczucie i z dumą będziesz mógł dołączyć do grona Świadomych Opiekunów Kotów. 

  •  

Obawiasz się, czy Twój kot będzie jadł wysokomięsną karmę Power of Nature? 

Suche i bezmięsne karmy zawierają mocne wzmacniacze i mogą sprawić, że kot na takiej diecie może odrzucać zdrowe posiłki na rzecz kociego fast food'a. Wiemy jednak, że dobra zmiana popłaca, dlatego zajrzyj do artykułu, który objaśni Ci jak sprawnie przestawić kota na mięsną karmę: Zmiana na lepszą karmę.

 

 

 

 

Czego nie powie Ci większość weterynarzy? 

Dietetycy zwierzęcy z aktualną wiedzą odnośnie kociego żywienia polecają wysokomięsne karmy. Ty jednak zachodzisz w głowę, ponieważ Twój weterynarz poleca suchą karmę? 

Niestety, dietetyka nie jest profesją lekarzy weterynarii. Dlatego jeżeli weterynarz nie ma kompetencji w kwestiach dietetycznych - nie może udzielić profesjonalnej porady żywieniowej. Z tego względu dobrym wyborem będzie weterynarz, który na bieżąco szkoli się w temacie dietetyki. Porady odnoście diety kota najlepiej zasięgać u profesjonalistów od dietetyki – zoodietetyków, dietetyków zwierzęcych. 

 

 

Dłuższe objaśnienie, dlaczego weterynarz może polecać złą karmę, przeczytasz tu: Zła dieta Twojego kota nie musiała być Twoją winą! 

 

 

Ważne!

Karma Power of Nature może być odpowiednia dla kotów z chorobami nerek – zapytaj o nią zaufanego dietetyka zwierzęcego. Produkt jest nie tylko pożywny, ale i w pełni naturalny. Nie zawiera barwników, konserwantów i wzmacniaczy smaków. 

Gramatura karmy 200 g jest odpowiednią ilością posiłku dla kota o średniej wadze, jednak dokładne przeliczenie Ile karmy powinien jeść kot, znajdziesz w > Szczegóły produktu >> Dawkowanie.

 

 

Pamiętaj!

Pamiętaj, aby puszki z karmą przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Aby zachować świeżość zawartości puszki po otwarciu, użyj pokrywki na puszki, którą możesz kupić tu - Pokrywki na puszki Furtastic.

 

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Składy karm możesz omawiać z innymi kociarzami na naszej Furtastycznej grupie Świadomi Opiekunowie Kotów

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dawkowanie
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY