icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 24

Lunderland - Księgi Wołowe Mięso 100% 800 g

47,58 PLN
59,48 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Księgi wołowe. Model
59,48 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Księgi Wołowe Mięso 100% 800 g

Mokra karma uzupełniająca Lunderland to doskonały wybór dla zwolenników diety BARF, którzy chcą zadbać o odpowiednią dietę swojego psa lub kota podczas podróży. Składa się ona w 100% z wysokiej jakości ksiąg wołowych, co gwarantuje doskonałą strawność oraz naturalny poziom białka i tłuszczu, tak jak w mięsie. 

Producent nie dodaje do swoich puszek żadnych sztucznych wypełniaczy, barwników, konserwantów, czy dodatków smakowych. Zawartość włókna surowego i popiołu jest bardzo niska, co oznacza, że ilość węglowodanów w karmie wynosi 0%. Lunderland księgi wołowe mięso 100% nie zawiera również żadnych syntetycznych witamin i minerałów (w tym także tauryny), co powoduje, że nie powinna być wyłączną podstawą diety bez odpowiedniej suplementacji.

Karma mokra dla psów i kotów Lunderland z ksiąg wołowych doskonale nadaje się jako uzupełnienie dla zwierząt cierpiących na alergię lub nietolerancję pokarmową oraz jako podstawa do przeprowadzenia diety eliminacyjnej pod okiem lekarza weterynarii. Można ją także wykorzystać jako urozmaicenie diety BARF podczas wyjazdów lub jako uzupełnienie codziennej diety opartej na pełnowartościowej karmie suchej.

Produkty Lunderland są produkowane i pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności, a karma mokra z ksiąg wołowych pakowana jest w metalowe puszki. Analiza składu potwierdza wysoką jakość produktu - białko wynosi 14,3%, tłuszcz 9,6%, włókno 1,1%, popiół 0,8%, wilgotność 74,8%, wapń 0,03%, fosfor 0,09%.

Dawkowanie karmy zależy od masy ciała, wieku oraz indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Dzięki swoim właściwościom oraz naturalnemu składowi, karma mokra z ksiąg wołowych Lunderland to doskonała propozycja dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie swojego psa lub kota. Zapewnij swojemu pupilowi najlepszą jakość żywności i zamów karmę Lunderland z ksiąg wołowych


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się w 100% z ksiąg wołowych. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów.


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY