icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 12

Meatlove - Pure Beef Wołowina 800g

25,30 PLN
22,77 PLN
28,46 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
100 Zawartość mięsa
Wołowina Model
28,46 zł Cena za 1 kg

Meatlove - Pure Beef Wołowina 800g

 100% mięsa

 Naturalny skład i aromat

 Bez sztucznych dodatków

 Brak zbóż

 Karma uzupełniająca 

 

Aby karma dostarczała pełni składników odżywczych i utrzymywała zdrowie naszego psa na długo musi być dobrze przyswajalna. Jak wiadomo, najlepszą przyswajalność w przypadku zwierząt mięsożernych gwarantuje mięso. Właśnie dlatego karma Meatlove – Pure Beef składa się z wyłącznie z mięsa doskonałej jakości. 

 

Co znajdziemy w składzie?

W składzie karmy Meatlove – Pure Beef znajdziemy 100% mięsa wołowego i podrobów wołowych w proporcji 70:30  Karma jest produktem uzupełniającym, co oznacza, że nie zawiera w sobie jednego lub więcej niezbędnych składników odżywczych, może więc stanowić (niewątpliwie ciekawy i smaczny) dodatek/urozmaicenie do podstawowej diety psa lub kota.

 

 

Czy to karma dla mojego psa? 

Karma Meatlove – Pure Beef jest karmą wysokomięsną. Posiada konsystencje kiełbasy oraz naturalny, mięsny aromat! To połączenie wyjątkowo odpowiada dużej większości psów i sprawia, że karma bardzo szybko znika z miski. Dodatkowo, produkt nie zawiera konserwantów i innych, sztucznych składników. 

 

Jakie korzyści zauważysz karmiąc psa wysokomięsną karmą? 

Po tygodniu: Mięsna dieta to przedewszystkim lepsza przyswajalność, a więc i mniejsze, mniej cuchnące odchody. Sprzątanie po psie nie będzie już tak uciążliwe, również ze względu na to, że dobra przyswajalność gwarantuje także mniejszą ilość pozostawianych odchodów. Jeśli karmiłeś swojego psa karmą ze zbożem, efekt na mięsnej karmie pozytywnie Cie zaskoczy 

Po miesiącu: Problemy z łapczywym jedzeniem zaczną spadać. Pies zacznie odzyskiwać lepsze samopoczucie i zdrowie. Zacznie zmieniać się również jego zapach i to zdecydowanie na lepsze!


Po pół roku: Wyniki Twojego psa ulegną znacznej poprawie. Zmniejszą się również problemy z nadmiernym linieniem i z pewnością poleprzy się zdrowie Twojego podopiecznego

 

Pamiętaj!

 

Produkt przechowuj w chłodnym miejscu bez kontaktu ze słońcem. Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce lub jednorazowo zamrozić. Pamiętaj również, aby nie przekraczać psiego zapotrzebowania energetycznego na dobre, ponieważ prowadzi to do otyłości.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dawkowanie
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY