icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
zawartość mięsa 11
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Meatlove - Krew Wołowa 200g

22,00 
Dodaj do ulubionych

Meatlove - Krew Wołowa 200gMeatlove – Krew Wołowa suszona może zastąpić hemoglobinę wołową w diecie BARF. Jest suplementem diety dla psów i kotów. Krew wołowa zachowuje wszystkie wartości odżywcze, ponieważ jest suszona rozpyłowo. W odróżnieniu od świeżej krwi, ma dłuższy okres przydatności i łatwiej ją przechować. Krew jest niezbędnym składnikiem diety psa i kota, dostarcza wapń, magnez, miedź, mangan oraz cynk.

Dlaczego do diety BARF powinniśmy używać Krwi Wołowej lub Hemoglobiny? Mięso mięśniowe po uboju, zawiera małe ilości krwi; a krew jest niezbędnym składnikiem diety każdego psa i kota. Dostarcza wapń, magnez, miedź, mangan i wiele innych składników niezbędnych organizmowi. 

Meatlove Krew Wołowa jest zalecana przez lekarzy weterynarii i dietetyków zwierzecych;zoodietetyków jako codzienny suplement do diety BARF kotów, psów, ale i fretek. 

W skład produktu wchodzi 100% krew wołowa.

Składniki analityczne: Białko surowe 92%, wilgotność 8%

Produkt Meatlove – Krew suszona przechowuj w zacienionym miejscu, zdala od światła słonecznego. Pamiętaj o szczelnym zamykaniu opakowania. Nie zalewaj gorącą wodą przy tworzeniu BARFnej mieszanki. Trzymaj z dala od dzieci i zwierząt, ponieważ przyjmowanie każdego suplementu BARF  poza wyznaczonymi normami jest niewskazane. 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.