icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 49
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

BARFeed - Collagen 60g

97,50 PLN
1 625,00 zł / kg
Dodaj do ulubionych
Kolagen Model
1 625,00 zł Cena za 1 kg

BARFeed - Collagen 60g

BARFeed Collagen 60 g

Białko kolagenowe jest głównym składnikiem tkanki łącznej kręgowców. Stanowi ważny element stawów, ścięgien i więzadeł. Jest on odpowiedzialny za wytrzymałość i sprężystość kości oraz stawów. Jego suplementacja jest szczególnie wskazana w przypadku chorób układu ruchu. Naukowo udowodnionym faktem jest, iż poprzez podawany wraz z posiłkiem kolagen zmniejszają się dolegliwości bólowe spowodowane wstawaniem, poruszaniem się po schodach oraz ogólnym ruchem.

 

 

 

Kolagen dla psa – Dlaczego jest niezbędny?

Suplementowanie hydrolizowanego białka kolagenowego zapobiega związanej z wiekiem, degeneracji kolagenu w organizmie oraz utracie masy kostnej. Szczególnie narażone na tę przypadłość są psy dużych raz, ale nie tylko. Aby chronić układ kostny psa i uniknąć rozwoju chorób warto suplementować kolagen już w okresie wzrostu. Kolagen powinien być również przyjmowany przez psy pracujące oraz aktywne (obciążone dużym wysiłkiem fizycznym) np. uprawiające sport. 

 

Kolagen podawany regularnie wzmocni obciążone stawy Twojego pupila i ochroni jego układ ruchu przed rozmaitymi uszkodzeniami. Kolagen zapewnia prawidłową pracę i strukturę stawów, więzadeł, ścięgien czy kości, minimalizując przy tym ryzyko kontuzji. Gwarantuje tym samym zdrowie i sprawne funkcjonowanie układu ruchu.

Dodatkowo kolagen pozytywnie wpływa na jakość i odżywienie skóry, dlatego polecany jest zwierzętom z problemami z linieniem.

 

 

Kolagen dla kota – czy warto podawać?

Jak najbardziej warto podawać kolagen również kotu. Mimo iż to zwykle drobne zwierzęta – ich układ kostny może wymagać wsparcia, zwłaszcza jeżeli kot jest aktywny. Kolagen suplementowany wraz z posiłkiem w okresie wzrostu kocięcia da nam pewność, że maluch będzie rósł prawidłowo. Dodatkowo tak samo, jak w przypadku psów kolagen odżywia kocią skórę, a tym samym sierść. Dzięki niebu nabiera ona ładnego blasku oraz zmniejsza się gęstość linienia

 

Kolagen oczywiście jest również wybierany przez kocich opiekunów jako pomoc w leczeniu problemów ze stawami i ogólnym układem kostnym.

 

Kolagen – jak jest pozyskiwany?

Kolagenu BARFeed są chrząstki drobiowe z kurczaka, poddane procesowi ekstrakcji. Wyodrębniony w ten sposób kolagen stanowi esencję swojego działania bez potrzeby zjadania przez zwierze surowych kości z chrząstkami. Jest produktem bez smaku i bez zapachu, dzięki czemu dodany do posiłku nie zostanie wykryty nawet przez największego niejadka. Taką formę kolagenu możemy również rozrobić z wodą i podawać bezpośrednio do pyszczka za pomocą strzykawki bez igły. 

 

 

Ważna wskazówka

W przypadku psów warto podawać kolagen wraz z dobrą jakościową witaminą C, zawartej np. w Mączce z dzikiej róży.

 

Kolagen – Sposób podania: 

Koty i małe psy – do 10 kg m.c. – 1 miarka/dzień
Psy – 10-20 kg m.c. – 2 miarki/dzień
Duże psy – powyżej 20 kg m.c. – 3 miarki/dzień

Opakowanie zawiera miarkę. 1 płaska miarka to odpowiednik około 350 mg produktu.

 

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY