icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 285

BARF DOG ECONOMIC Zestaw dla Psa - Suplementy + Trzy Przepisy + Konsultacje

569,25 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Zestaw BARF dla Psa + Przepis x3 + Konsultacje Model

BARF DOG ECONOMIC Zestaw dla Psa - Suplementy + Trzy Przepisy + Konsultacje

BARF to najlepiej przyswajalna i najbardziej korzystna dieta dla psów. Opiera się ona na surowym mięsie i suplementach z których komponujesz pełnowartościową mieszankę. Więcej o niej dowiesz się z tego artykułu:
Dlaczego BARF jest najlepszym sposobem żywienia? 


 
Kupując BARF DOG ECONOMIC Zestaw dla Psa - Suplementy + Trzy Przepisy + Konsultacje otrzymujesz:
 • Trzy przepisy (o różnych “smakach”) na mieszankę BARF, użołoną przez zoodietetyka, Marka Buszę. Zgodnie z zasadą diety BARF będzie ona dopasowana indywidualnie pod Twojego psa oraz Twoje możliwości. Każdy przepis zawierał będzie inny rodzaj mięsa. 
   
 • Porada dietetyka zwierzęcego – dzięki konsultacji z dietetykiem w cenie zestawu będziesz płynnie poruszał się w temacie BARF. Dowiesz się jak prawidłowo wykonać mieszankę, jakich narzędzi najlepiej użyć oraz na co warto uważać. 
   
 • Zestaw suplementów – W tym zestawie BARF dla psa otrzymasz komplet suplementów, które będą potrzebne Ci do wykonania mieszanki. Podczas konsultacji z dietetykiem możecie ustalić ewentualne odstępstwa od podstawowego zestawu jeśli Twój pies będzie tego potrzebował. 
   
 • Uzyskasz również uzasadnione potwierdzenie , iż właśnie powiększyłeś grono Świadomych Opiekunów Psów. Znasz potrzeby żywieniowe swojego pupila oraz wprowadzasz w jego życie zmianę, która polepszy Wasz wspólny dobrobyt. Jeśli masz ochotę, możesz dołaczyć do naszej zamkniętej grupy na FB, w której bezpłatnie udzielamy porad dietetycznych oraz behawioralnych. 

 Podstawowy zestaw suplementów BARF – szczegóły: 

 

 

 

 • Lunderland  – Drożdże browarnicze - 100 g
 • Lunderland – Algi morskie - 200 g
 • Lunderland – Mączka ze skorupek jaj - 150 g
 • Lunderland  – Olej Omega 3 - 90 ml
 • Lunderland – Olej z Dorsza Tran - 90 ml
 • BARFeed – Tauryna - 150 g
 • VetFood – FLORA Balance Synbiotyk - 15 kaps
 • Dodatkowo Pipeta 2 szt lub Pipeta 1 szt + Łyżeczka 1 szt (zależnie od dostępnosci)

 Kiedy zobaczysz różnice karmiąc BARF’em? 

Po tygodniu: Znacznie mniejsze odchody niż po suchej czy mokrej karmie. Nie da się ukryć, że odchody te znacznie mniej śmierdzą i wydalane są rzadziej. Jest to skutkiem dobrego przyswajania mieszanki przez psa. 

Po miesiącu: Organizm psa zaczyna oczyszczać się i odżywać. Sierść, którą do tej pory uważałeś za miękką i błyszczącą – nabierze jeszcze lepszego wyglądu. Dodatkowo, lepiej odżywiona skóra zacznie produkować jeszcze milszy dla nas zapach. Pies będzie znacznie lepiej trawił, a problemy z natręctwami żywieniowymi czy brakiem odporności zaczną znikać.

Po pół roku: Poprawią się wyniki zdrowotne Twojego psa oraz przestanie się on nadmiernie linić. Zauważysz także poprawę w behawioryźmie pupila. Będzie on bardziej zrelaksowany, a przede wszystkim – szczęśliwszy. 


Czy chory pies może być na BARFIE? 

Nawet psy z problemami zdrowotnymi (np. problemy nerkowe) mogą przejść na dietę BARF!
Zwykle jest to dla nich bardziej korzystna opcja niż spożywanie gotowych karm, ponieważ dieta zostaje dobrana dokładnie pod psa. Będzie posiadać ona odpowiednią ilość białka i wody uwzględniając wyniki badań pupila. 

Nie da się jednak ukryć, że dla pełnego bezpieczeństwa żywienie zwierzęcia chorego zawsze powinniśmy skonsultować z dietetykiem zwierzęcym.  

 Dobranie diety psu choremu wiąże się z większą ilością czasu poświęconego nad przepisem i ogólną opieką dietetyczną. Jeżeli wiesz, iż Twój psiak jest chory zgłoś się do dietetyka zwierzęcego indywidualnie, ponieważ możecie potrzebować innych suplementów i więcej poświęconej mu pracy niż przewiduje to pakiet Zestaw BARF dla psa – Suplementy + Przepis.

Powyższy zestaw BARF dotyczy psów zdrowych. 


 

Instrukcja postępowania:

 1. Zamów Twój Zestaw BARF dla psa*. Jeśli masz wątpliwości co do przebiegu oferty – zadzwoń do nas.  
   
 2. Zapisz się na konsultację z dietetykiem w dogodnym dla Ciebie terminie pod tym linkiem: Zapis na konsultacje
   
 3. Natepnego dnia otrzymasz maila z dalszą instrukcją postępowania. Pamiętaj by go otworzyć i dokładnie zapoznać się z jego treścią. 
   
 4. Następnie oczekuj na kontakt dietetyka, który skontaktuje się z Tobą drogą mailową w celu przeprowadzenia dodatkowego wywiadu, rozmowy z Tobą. Ma to na celu jak najlepsze poznanie potrzeb Twoich i Twojego psa. 
   
 5. Po wywiadzie dietetyk zwierzęcy opracuje indywidualny przepis i wyśle go wraz ze szczegółową instrukcją komponowania diety BARF. 

*cena dotyczy analizy przypadku jednego psa

 

 


 

Kim jest dietetyk, który poprowadzi Cię w zmianie diety Twojego psa?
 

Marek Busza ukończył zootechnikę ze specjalnością żywienie zwierząt, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Odżywianie zwierząt domowych jest dla niego pasją. Jej najdrobniejsze szczegóły bada regularnie, bazując na aktualnych artykułach naukowych, książkach i szkoleniach. Jest osobą niezwykle spostrzegawczą, dlatego z każdego nowego doświadczenia wyciaga maksiumum wiedzy. 


Domeną Marka jest duża cierpliwość i skuteczność w przekazywaniu wiedzy. Oprócz prowadzenia rozmaitych konsultacji żywieniowych ze szczególnym naciskiem na dietę BARF jest on autorem e-książki “Prawidłowe odżywianie psów i kotów”. 


 
Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY