icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 41

Lunderland - Suszony Szpinak 500 g

81,58 PLN
163,16 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
suszony szpinak Model
zczenięta i młode psy około 80% mięsa i 20% płatków, dorosłe psy: 2/3 mięsa i 1/3 płatków, starsze psy: około 50% mięsa i 50% płatków. Kocięta: około 90% mięsa i 10% płatków, dorosłe koty: około 80% mięsa i 20% płatków. Dawkowanie
163,16 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Suszony Szpinak 500 g

Suszony szpinak to doskonały dodatek do diety Twojego psa lub kota, który nie tylko smakuje wybornie, ale również jest bogaty w naturalne witaminy, przeciwutleniacze oraz błonnik roślinny, korzystny dla układu trawiennego Twojego pupila. Nasz produkt nie zawiera sztucznych dodatków, barwników ani antyzbrylaczy - to 100% naturalny szpinak, pakowany zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi. Suszony szpinak doskonale sprawdza się w diecie BARF i jako dodatek do suchej karmy lub puszek dla zwierząt żywiących się naturalnie.


Nasz suszony szpinak pakowany jest w ekologiczną papierową torbę, a jego skład to wyłącznie 100% suszonego szpinaku bez sztucznych dodatków. Analiza składu wykazuje, że nasz suszony szpinak zawiera 28,6% białka i 29,3% włókna surowego.


Przygotowanie naszego produktu jest łatwe i szybkie. Aby otrzymać 100g gotowej mieszanki warzyw, należy namoczyć 21g suchych płatków warzywnych w 75g wody. Alternatywnie, można zalać pół szklanki suszonych warzyw połową szklanki gorącej lub ciepłej wody i pozostawić na 15-30 minut, aby otrzymać szklankę gotowych warzyw.


Dawkowanie naszego suszonego szpinaku zależy od wieku i rozmiaru Twojego zwierzaka. Dla szczeniąt i młodych psów zalecamy około 80% mięsa i 20% płatków, dla dorosłych psów 2/3 mięsa i 1/3 płatków, a dla starszych psów około 50% mięsa i 50% płatków. Dla kociąt zalecamy około 90% mięsa i 10% płatków, a dla dorosłych kotów około 80% mięsa i 20% płatków.


Nasze suszone warzywa należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, aby zachować ich świeżość i smak. Zamów nasz suszony szpinak już dziś i zadbaj o zdrową dietę swojego pupila!

Suszony szpinak to łatwa w przygotowaniu, smakowicie aromatyczna propozycja podania warzyw pełna naturalnych witamin, przeciwutleniaczy oraz włókna roślinnego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego psa i kota. Nie zawiera żadnych dodatków, antyzbrylaczy, ani barwników.


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY