icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 51

Lunderland - Suszona Marchew 1 kg

101,98 PLN
101,98 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Suszona Marchew Model
koło 80% mięsa i 20% płatków szczenięta i młode psy
2/3 mięsa i 1/3 płatków dorosłe psy

Lunderland - Suszona Marchew 1 kg

Jeśli szukasz zdrowego i smakowitego sposobu na urozmaicenie diety Twojego pupila, suszona marchew to idealna propozycja! Nasz produkt jest pełen naturalnych witamin, przeciwutleniaczy oraz włókna roślinnego, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego Twojego psa lub kota. Co ważne, nie zawiera żadnych dodatków, antyzbrylaczy, ani barwników, co czyni go idealnym wyborem dla zwierząt z wrażliwym układem trawiennym.


Suszona marchew świetnie sprawdzi się jako dodatek do puszek lub suchej karmy, ale to nie wszystko - stanowi także niezastąpiony element diety BARF. Nasze produkty są produkowane z najwyższą starannością, zgodnie z normami obowiązującymi dla żywności.


W opakowaniu znajdziesz 100% marchwi bez dodatku konserwantów, barwników i innych sztucznych substancji. Analiza składu mówi sama za siebie - nasza suszona marchew to bogactwo włókna surowego (8,4%), popiołu surowego (6,93%) oraz skrobi (6,99%).


Przygotowanie suszonej marchwi jest proste - aby otrzymać 100 g gotowej mieszanki warzyw, należy namoczyć 21 g suchych płatków warzywnych w 75 g wody. Aby otrzymać szklankę gotowych warzyw, należy pół szklanki suszonych warzyw zalać połową szklanki gorącej lub ciepłej wody i pozostawić na 15-30 minut.


Jeśli chodzi o dawkowanie, dla szczeniąt i młodych psów zalecamy około 80% mięsa i 20% płatków, dla dorosłych psów - 2/3 mięsa i 1/3 płatków, a dla starszych psów - około 50% mięsa i 50% płatków. Kocięta powinny otrzymywać około 90% mięsa i 10% płatków, a dorosłe koty - około 80% mięsa i 20% płatków.


Nie zapomnij przechowywać suszonej marchwi w suchym i ciemnym miejscu, aby zachować jej świeżość jak najdłużej. Nasze ekologiczne opakowanie z papierowej torby jest idealne do tego celu.


Wybierz zdrowie i smak dla swojego psa lub kota - zamów suszoną marchew już dziś!


Suszona marchew to łatwa w przygotowaniu, smakowicie aromatyczna propozycja podania warzyw pełna naturalnych witamin, przeciwutleniaczy oraz włókna roślinnego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego psa i kota. Nie zawiera żadnych dodatków, antyzbrylaczy, ani barwników.


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY