icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 39

Lunderland - Błonnik Naturalny 800 g

77,50 PLN
96,88 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Błonnik naturalny Model
96,88 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Błonnik Naturalny 800 g

Lunderland Błonnik Naturalny to w 100% naturalny produkt, który składa się z sproszkowanej celulozy bez żadnych dodatków. Jest to błonnik nierozpuszczalny w wodzie, ale posiada zdolność gromadzenia i pęcznienia, co sprawia, że zwierzęta odczuwają przyjemne uczucie sytości, choć faktycznie przyjmują mniej kalorii.

Jeśli twoje zwierzę cierpi na otyłość lub ma trudności w trawieniu, Lunderland Błonnik Naturalny może być doskonałym rozwiązaniem. Błonnik celulozowy ułatwia proces trawienia i usuwa toksyny z organizmu, a dzięki zwiększeniu objętości pokarmu, pomaga w redukcji wagi. Jest to idealne rozwiązanie dla zwierząt, które mają problemy z nadwagą, a jednocześnie potrzebują dostarczenia odpowiedniej ilości błonnika do swojej diety.

Lunderland Błonnik Naturalny jest również wspaniałym rozwiązaniem dla zwierząt cierpiących na alergie, nietolerancje pokarmowe, a także dla tych, które nie lubią lub nie mogą spożywać warzyw, owoców i zbóż. Produkt ten uzupełni dietę Twojego zwierzaka w niezbędne produkty bogatoresztkowe, dzięki czemu proces trawienia będzie lepszy, a ryzyko biegunki zostanie zminimalizowane.

Zmiana rodzaju pokarmu, dzięki dodatkowi błonnika, przyczynia się do ułatwienia całego procesu trawienia i zmniejsza ryzyko biegunki u bardziej wrażliwych zwierząt. Lunderland Błonnik Naturalny może być szczególnie pomocny w przypadku chorób nowotworowych lub cukrzycy, gdzie zawartość węglowodanów w pokarmach powinna zostać zredukowana, ale jednocześnie nie powinniśmy rezygnować z produktów bogatoresztkowych.

Dzięki Lunderland Błonnikowi Naturalnemu możesz pomóc swojemu zwierzakowi w eliminacji wzdęć spowodowanych brakiem fermentacji roślinnych włókien. Włókna celulozowe tworzą stabilną, trójwymiarową sieć, która mechanicznie oczyszcza śluzówkę jelit i zapobiega zaparciom i niedrożności gruczołów okołoodbytniczych.

U kotów, Lunderland Błonnik Naturalny pomaga w lepszym usuwaniu sierści połkniętej podczas codziennego rytuału pielęgnacyjnego, a także umożliwia wprowadzenie błonnika do mięsnej diety bez zwiększania ilości skrobi.

Lunderland Błonnik Naturalny to doskonały sposób na poprawę stanu zdrowia Twojego pupila

Zastosowanie i dawkowanie:

Lunderland Błonnik naturalny nie musi być namaczany, zabieg ten zaleca się jedynie przy suchej karmie lub twardym stolcu (który ma być zmiękczony). Należy wtedy dodać niewielką ilość wody. W żadnym przypadku nie wolno dopuścić do tego, żeby Lunderland Błonnika naturalnego pływał w wodzie. W diecie BARF i karmie gotowanej czy puszkowej ilość wody jest zupełnie wystarczająca.


Ważne jest aby zwierzę było przyzwyczajane stopniowo do spożywania błonnika.


 

Na początek nie należy przekraczać dziennej dawki ¼ - ½ łyżki stołowej do każdego posiłku. Ilość błonnika może być zwiększana na przestrzeni tygodnia lub dwóch – w przypadku wrażliwych zwierząt – aż do osiągnięcia pożądanej dawki. Jeżeli w ciągu dnia zwierzę spożywa więcej posiłków należy równomiernie podzielić dzienną dawkę.

Sucha karma: należy zredukować ilość pokarmu o wyliczoną porcję Błonnika naturalnego Lunderland. Należy go albo rozsypać bezpośrednio na suchą karmę lub najpierw lekko namoczyć i dopiero posypać.

Mokra karma i dieta BARF: należy zredukować ilość pokarmu o wyliczoną porcję Błonnika naturalnego Lunderland. Wymieszać błonnik z mięsem. Jeśli papka mięsna jest zbyt sucha, można dodać niewielką ilość wody.

Za pomocą Lunderland Błonnika naturalnego należy dążyć do zamiany 5%, a maksymalnie 10% dziennej dawki pokarmu.

Przykład:

Minimum: Zamiast 1 kg całkowitej dawki pokarmu: 950g pokarmu uzupełnione 50g Lunderland Błonnika naturalnego (w razie konieczności uzupełnić niewielką ilością wody). 

Maksimum: Zamiast 1 kg całkowitej dawki pokarmu: 0g pokarmu uzupełnione 100g Lunderland Błonnika naturalnego (w razie konieczności uzupełnić niewielką ilością wody).

Ewentualnie można dawkować Lunderland Błonnik naturalny w oparciu o masę ciała w kg. W tym przypadku dawkowanie wynosi pomiędzy 0.5g (minimum) i 1.0g (maksimum) Błonnika naturalnego Lunderland na kg masy ciała.

Miarka Lunderland = 1g. 


Nasze produkty są produkowane i pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności.


 

Miarka: łyżeczka Lunderland. Uwaga: produkt nie zawiera miarki. Jeżeli jest to konieczne, prosimy dokupić osobno.

Typ opakowania: ekologiczna papierowa torba.

Skład: 100% naturalnych włókien błonnika celulozowego pochodzących z drewna bukowego i świerkowego.

Przechowywanie: w suchym i ciemnym miejscu.


Lunderland Błonnik naturalny jest w 100% nierozpuszczalny, pozbawiony smaku i zapachu, w postaci sproszkowanej celulozy bez żadnych dodatków. Błonnik celulozowy nie rozpuszcza się w wodzie, ale za to posiada zdolności jej gromadzenia i pęcznienia.

Lunderland Błonnik naturalny może być stosowany w procesie redukcji wagi w przypadku otyłości. Zwierzęta ze względu na zwiększenie objętości pokarmu odczuwają przyjemne uczucie sytości, choć tak naprawdę przyjmują mniej kalorii. To czyni dietę dużo prostszą dla wszystkich! W dietach wykluczeniowych, alergiach, nietolerancjach pokarmowych innego rodzaju, jak również  przy odmowie przyjmowania warzyw, owoców i zbóż celem Lunderland Błonnika naturalnego jest uzupełnienie diety w niezbędne produkty bogatoresztkowe.


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY