icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
zawartość mięsa 11
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Meatlove - Salmon Łosoś 800g

21,00 
26,25 zł / kg
Dodaj do ulubionych

Meatlove - Salmon 800g 

To pełnowartościowa, stworzona zgodnie z zasadami diety BARF, mięsna karma o konsystencji "kiełbasy". Zawiera wyłącznie naturalne składniki, pochodzące od lokalnych dostawców. Nie znajdziemy w niej zbóż, barwników, polepszaczy smaku czy konserwantów. Produkt przygotowywany jest w procesie wolnego gotowania, co sprawia, że zachowuje wszystkie składniki odżywcze. Opakowanie o wadze 800g.

 

Co w składzie piszczy...

W składzie znajduje się m.in 80% łososia i wołowiny (w tym 31% łosoś, 29% mięso wołowe, 15% serce wołowe, 5% wątroba wołowa). Każdy ze składników posiada jakość human-grade, oznacza to, że karma ta została stworzona z produktów dopuszczonych do spożycia przez ludzi. Dodatkowo karma ta wzbogacona jest o witaminy i składniki odżywcze, dając Twojemu podopiecznemu wszystko to, co powinien zawierać pożywnyzdrowy posiłek.

 

Pamiętaj!

Produkt przechowuj w suchym i ciemnym miejscu. Zarówno psy, jak i koty powinny mieć całodobowy dostęp do świeżej wody, pamiętaj również o zapewnieniu swojemu zwierzęciu codziennej dawki aktywności fizycznej.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dawkowanie
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.