icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 15

Hunter - Laser Led Z Myszką

28,01 PLN
Produkt obecnie niedostępny
zielony, pomarańczowy Kolor
LED Model

Hunter - Laser Led Z Myszką

Laser LED z Myszką wyprodukowany przez firmę Hunter to idealna propozycja dla zwierząt lubiących dużo ruchu i  zainteresowanych światłem. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: zielonym i pomarańczowym. Zabawka wyświetla kształt myszy. Można zwiększać ten kształt i zmniejszać odpowiednio oddalając laser lub przybliżając. Produkt jest poręczny i mały. Można go schować w każde miejsce i w razie potrzeby mieć ze sobą.

Laser jest idealny do wspólnych zabaw, na pewno taka forma spędzania czasu zacieśni więź między właścicielem a jego pupilem. Dodatkowo twój kot napewno będzie szczęśliwy, mogąc ganiać za gryzoniem poruszającym się w niekontrolowany sposób. Zwierzę zyska również dzięki temu aktywność fizyczną i rozrywkę.

Firma Hunter to rodzinna firma z tradycjami. Produkuje akcesoria dla kotów i psów bardzo dobrej jakości. Ich asortyment jest bardzo różnorodny, obecnie obejmuje ok. 5500 produktów. Produkty tej marki zawsze zachowują najwyższe standardy. Obecnie duża część ich wyrobów wytwarzana jest w Niemczech.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY