icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 15

Hunter - Biegająca Mysz

29,12 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Biegająca Mysz Model

Hunter - Biegająca Mysz

Hunter – Biegająca mysz to zabawka, która sama chodzi! Polecana jest dla kotów lubiących aktywność fizyczną i polowanie. Ma uniwersalny rozmiar, dlatego też będzie doskonałym prezentem zarówno dla małego, jak i dużego kota. Pokrywa ją plusz imitujący futerko. Produkt jest nieduży, poruszając się drga i robi małe kółka. Myszka daje się łatwo przenosić w zębach. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby kot w trakcie zabawy nie zrobił sobie krzywdy. 

Zabawka zasilana jest dzięki dołączonej do zestawu baterii LR44, która powina być umieszczona wewnątrz myszy. Posiada przełącznik włącz/wyłącz, dzięki czemu można kontrolować zabawę. Twój pupil może korzystać z niej na wiele różnych sposobów. Na pewno nie będzie się nudził.

Wielkość: ok.5cm

Firma Hunter to rodzinna firma z tradycjami. Produkuje akcesoria dla kotów i psów bardzo dobrej jakości. Ich asortyment jest bardzo różnorodny, obecnie obejmuje ok. 5500 produktów. Produkty tej marki zawsze zachowują najwyższe standardy. Obecnie duża część ich wyrobów wytwarzana jest w Niemczech.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY