icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 2

Butcher's - Classic Delicious Dinners Łosoś Dorada 100g

3,00 PLN
30,00 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
40 Zawartość mięsa
Łosoś Dorada Model
30,00 zł Cena za 1 kg

Butcher's - Classic Delicious Dinners Łosoś Dorada 100g

 40% mięsa

Sosik z krokiecikami 

Dobre dla kotów wybrednych

 Bez zbóż

 Karma pełnowartościowa

 

Butcher's classic dinner

 

 

Butcher’s Classic Delicious Dinner –  Łosoś Dorada  to pełnowartościowa karma bez zbóż, cukrów oraz sztucznych czy roślinnych dodatków. Przez kociarzy wykorzystywana jest głównie jako pomoc przy przestawianiu kota na mięsną dietę. Dzięki gęstemu sosikowi zawartemu w składzie, koty, które były uzależnione od słabych bezmięsnych karm chętniej zmieniają swoje nawyki żywieniowe. 


Butcher’s dzięki swojej konsystencji sprawdza się przy skrajnie wybrednych kotach, które preferują jedynie taki rodzaj karmy. Za jej pomocą jesteśmy w stanie odwieść swojego kota od komercyjnych, zbożowych i szkodliwych karm. 

 

 

Czy karma Butchers może być podstawą diety?

Butcher’s Classic Delicious Dinner –  Łosoś Dorada  ze względu, iż jest karmą mięsną, pełnowartościową i nie posiada zbóż może stanowić podstawę diety. Żywiąc kota karmą Butcher’s budujemy dobre podłoże do przejścia na wysokomięsną dietę.

 

 

W jaki sposób przestawić kota na lepszą karmę za pomocą karmy Butcher’s?

Jeżeli nasz kot je mokrą, bezmięsną, komercyjną karmę, należy stopniowo dodawać nowy produkt, zaczynając nawet od połowy łyżeczki karmy. Startując od porcji nowości, którą kot toleruje stopniowo, w odstępach czasowych mniej więcej paru dni zwiększamy ilość porcji nowej karmy. Jeśli kot któregoś dnia odmówi, wracamy do poprzedniej ilości i zwiększamy okres oczekiwania na przywyknięcie kota do nowej karmy 

 

przestawianie

 

Zdarza się, iż karma Butcher’s jest dla kota na tyle atrakcyjna, iż odrazu je ją jako osobny posiłek. W takim wypadku spokojnie możemy zużyć starą karmę wraz z dużym dodatkiem nowej. W obu sytuacjach powinniśmy uzyskać sytuację, iż kot jako podstawa diety otrzymuje karmę Butcher’s. 

.

.

Przy dalszym przestawianiu; mając karmę Butcher’s i wysokomięsną puszkę analogicznie odtwarzamy sytuację ze stopniowym przestawianiem na lepszą karmę. 

Karmę Butcher’s, a konkretnie jej sos możemy również używac jako “dosmaczacz” do karmy, jeśli przestawiamy kota między karmami o konsystencji mielonki. Jeżeli kot traktuje sos z karmy jako atrakcyjny smakołyk możemy polewać nim inną karmę. 

Więcej na temat przestawiania dowiesz się tu: Analizja przestawiania kota na lepszą karmę.

 

 

 

Jaką różnicę zobaczysz karmiąc Butcher’s Classic Delicious Dinner – Łosoś Dorada  ? (i jak szybko?)

Gdy zaczniesz karmić kota mięsną karmą, odkryjesz, że pozornie zwykła zmiana daje Tobie i kotu zupełnie nowy komfort życia. Przestaniesz wydawać fortunę na weterynarza (zwłaszcza na stare lata pupila) i odczuwać każda wizytę kota w kuwecie.

  • Po tygodniu: Odchody kota staną się mniejsze i znacznie mniej śmierdzące – będzie to wynikać z dobrej przyswajalności posiłku.

  • Po miesiącu: Sierść Twojego kota, którą uważałeś za ładną nabierze miękkości i blasku, którego do tej pory nie doświadczyłeś. Stopniowo mniejszą się również problemy z linieniem. 

  • Po pół roku: Wyniki krwi Twojego kota poprawią się o 100%. Układ pokarmowy ukojony prawidłową dietą zacznie działać sprawniej. Zmniejszy się ryzyko powstawania kul włosowych, a Twój kot zyska lepsze samopoczucie i z dumą będziesz mógł dołączyć do grona Świadomych Opiekunów Kotów

 

 

 

Większość popularnych karm nie zawiera mięsa – co w takim wypadku?

Nie da się ukryć, iż pokarmem najlepiej przyswajalnym dla mięsożerców jest mięso. Układ pokarmowy przyswojowany do takiego sposobu żywienia nie pobiera pełni właściwości z roślin. Stąd komercyjne karmy na bazie zbóż, soi lub odpadów rzeźniczych najgorszej kategorii muszą być uzupełniane sztucznie. Inaczej kot jedzący bezmięsną karmę cierpiałby na skrajne niedożywienie.

Konsekwencją karmienia pupila sztucznymi karmami jest przede wszystkim większe narażenie na choroby. Co za tym idzie kot będzie żył krócej. Innymi skutkami ubocznymi niewłaściwego żywienia jest nadmierne linienie, częste zakłaczenia, otyłość, obciążenie układu pokarmowego, a także częstsze i bardziej cuchnące odchody. 

 

 

 

Wskazówka dotycząca żywienia

Jeśli Twój kot jest uzależniony od suchej lub bezmięsnej karmy zadbaj o to, aby przestawianie go na nowy sposób żywienia przebiegło stopniowo. O tym, jak przestawić kota na dobrą karmę poczytasz tu: Jak sprawnie zmienić karmę kotu? 


Pamiętaj, iż porcję karmy dobieramy pod wagę i aktywność kota, a nie pod to czy jest sterylizowany! Po sterylizacji spada aktywność i spowalnia metabolizm, kontrolujemy więc wagę i porcję karmy, jednak nie musi mieć ona dopisku “dla kastratów”.

Ważne!

W przypadku kociąt podajemy znacznie więcej karmy niż przy kotach dorosłym. Wszystko po to, aby maluch mogł zdrowo rosnąć. Nie musisz podawać karmy z dedykacją dla kociąt, wybierz po prostu karmę wysokomięsną. 

 

 

 

Dołącz do Świadomych Opiekunów Kotów! 

Dbając o biologiczne potrzeby kota możesz śmiało nazywać się dobrym kocim opiekunem!
Jeśli chcesz spróbować z inną karmą niż Butcher's - Classic Delicious Dinners Łosoś Dorada   zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Wybraliśmy dla Ciebie i Twojego kota wyłącznie wysokomięsne karmy, którymi sami karmimy naszych podopiecznych. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady odnośnie diety kota lub jego behawioru zapraszamy na facebookową grupę, którą przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach –
 Grupa Świadomi Opiekunowie Kotów. 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY