icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
5
punkty lojalnościowe 256

BARF CAT ECONOMIC Zestaw dla Kota - Suplementy + Przepis + Konsultacje

511,75 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Zestaw BARF dla Kota + Przepis + Konsultacje Model

BARF CAT ECONOMIC Zestaw dla Kota - Suplementy + Przepis + Konsultacje

Czym jest BARF dla kota?

BARF to najlepiej przyswajalna i najkorzystniejsza dieta dla kotów. Opiera się ona na surowym mięsie i suplementach, z których komponujesz pełnowartościową mieszankę. Więcej o niej dowiesz się z tego artykułu:
Dlaczego BARF jest najlepszym sposobem żywienia? 

 

BARF

 


 
Kupując Zestaw BARF dla kota — Suplementy + Przepis + Konsultacje otrzymujesz:
 
 • Przepis na mieszankę BARF, ułożoną przez zoodietetyka, Marka Buszę. Zgodnie z zasadą diety BARF będzie ona dopasowana indywidualnie pod Twojego kota oraz Twoje możliwości. 
   
 • Porada dietetyka zwierzęcego – dzięki konsultacji z dietetykiem w cenie zestawu będziesz płynnie poruszał się w temacie BARF-a. Dowiesz się jak prawidłowo wykonać mieszankę, jakich narzędzi najlepiej użyć oraz na co warto uważać. 
   
 • Zestaw suplementów – W tym zestawie BARF dla kota otrzymasz komplet suplementów, które będą potrzebne Ci do wykonania mieszanki. Podczas konsultacji z dietetykiem możecie ustalić ewentualne odstępstwa od podstawowego zestawu, jeśli Twój kot będzie tego potrzebował. 
   
 • Uzyskasz również uzasadnione potwierdzenie , iż właśnie powiększyłeś grono Świadomych Opiekunów Kotów. Znasz potrzeby żywieniowe swojego pupila oraz wprowadzasz w jego życie zmianę, która polepszy Wasz wspólny dobrobyt. Jeśli masz ochotę, możesz dołączyć do naszej zamkniętej grupy na FB, w której bezpłatnie udzielamy porad dietetycznych oraz behawioralnych. 

 Podstawowy zestaw suplementów BARF – szczegóły: 

 •  
 • Lunderland  – Drożdże browarnicze - 100 g
 • Lunderland – Algi morskie - 200 g
 • Lunderland – Mączka ze skorupek jaj - 150 g
 • Lunderland  – Olej Omega 3 - 90 ml
 • Lunderland – Olej z Dorsza Tran - 90 ml
 • BARFeed – Tauryna - 150 g
 • BARFeed – Vit E - 30 g
 • Pokusa – Hemoglobina wieprzowa - 200 g
 • Batom - Sól Himalajska Drobna Niejodowana 300 g
 • Grau – Mączka kostna - 175 g
 • VetFood – FLORA Balance Synbiotyk - 15 kaps
 • Dodatkowo Pipeta 2 szt lub Pipeta 1 szt + Łyżeczka 1 szt (zależnie od dostępności)

 

 

BARF konsystencja


Czy chory kot może być na BARF-ie? 

Nawet koty z problemami zdrowotnymi (np. problemy nerkowe) mogą przejść na dietę BARF!
Zwykle jest to dla nich korzystniejsza opcja niż spożywanie gotowych karm, ponieważ dieta zostaje dobrana dokładnie pod kota. Będzie posiadać ona odpowiednią ilość białka i wody uwzględniając wyniki badań kota. 

Nie da się jednak ukryć, że dla pełnego bezpieczeństwa żywienie zwierzęcia chorego zawsze powinniśmy skonsultować z dietetykiem zwierzęcym.  

> Dobranie diety kotu choremu wiąże się z większą ilością czasu poświęconego nad przepisem i ogólną opieką dietetyczną. Jeżeli wiesz, iż Twój kot jest chory zgłoś się do dietetyka zwierzęcego indywidualnie, ponieważ możecie potrzebować innych suplementów i więcej poświęconej mu pracy niż przewiduje to pakiet Zestaw BARF dla kota – Suplementy + Przepis.

Powyższy zestaw BARF dotyczy kotów zdrowych. Kiedy zobaczysz różnice karmiąc BARF-em? 

Po tygodniu: Znacznie mniejsze odchody niż po suchej czy mokrej karmie. Nie da się ukryć, że odchody te znacznie mniej śmierdzą i wydalane są rzadziej. Jest to skutkiem dobrego przyswajania mieszanki przez kota. 

Po miesiącu: Organizm kota zaczyna oczyszczać się i odżywać. Sierść, którą do tej pory uważałeś za miękką i błyszczącą – nabierze jeszcze lepszego wyglądu. Dodatkowo lepiej odżywiona skóra zacznie produkować jeszcze milszy dla nas zapach. Kot będzie znacznie lepiej trawił, a problemy z zakłaczaniem, natręctwami żywieniowymi czy brakiem odporności zaczną znikać.

Po pół roku: Poprawią się wyniki zdrowotne Twojego kota oraz przestanie się on nadmiernie linieć. Zauważysz także poprawę w behawioryzmie pupila. Będzie on bardziej zrelaksowany, a przede wszystkim – szczęśliwszy. 

 

Instrukcja postępowania:

 

 1. Zamów Twój Zestaw BARF dla kota*. Jeśli masz wątpliwości co do przebiegu oferty – zadzwoń do nas.  
   
 2. Zapisz się na konsultację z dietetykiem w dogodnym dla Ciebie terminie pod tym linkiem: Zapis na konsultacje.
   
 3. Następnego dnia otrzymasz maila z dalszą instrukcją postępowania. Pamiętaj, by go otworzyć i dokładnie zapoznać się z jego treścią. 
   
 4. Następnie oczekuj na kontakt dietetyka, który skontaktuje się z Tobą drogą mailową w celu przeprowadzenia dodatkowego wywiadu, rozmowy z Tobą. Ma to na celu jak najlepsze poznanie potrzeb Twoich i Twojego kota. 
   
 5. Po wywiadzie dietetyk zwierzęcy opracuje indywidualny przepis i wyśle go wraz ze szczegółową instrukcją komponowania diety BARF. 

*cena dotyczy analizy przypadku jednego kota

 


 

Kim jest dietetyk, który poprowadzi Cię w zmianie diety Twojego kota?
 

Marek Busza ukończył zootechnikę ze specjalnością żywienie zwierząt, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Odżywianie zwierząt domowych jest dla niego pasją. Jej najdrobniejsze szczegóły bada regularnie, bazując na aktualnych artykułach naukowych, książkach i szkoleniach. Jest osobą niezwykle spostrzegawczą, dlatego z każdego nowego doświadczenia wyciąga maksimum wiedzy. 


Domeną Marka jest duża cierpliwość i skuteczność w przekazywaniu wiedzy. Oprócz prowadzenia rozmaitych konsultacji żywieniowych ze szczególnym naciskiem na dietę BARF jest on autorem e-książki „Prawidłowe odżywianie psów i kotów”. 


 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY