icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 28

Lunderland - Żwacz Wołowy Mięso 100% 800 g

54,38 PLN
67,98 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Żwacz Wołowy Model
67,98 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Żwacz Wołowy Mięso 100% 800 g

Mokra karma uzupełniająca Lunderland to wyjątkowo wartościowy produkt dla Twojego psa lub kota. Składa się on w 100% ze żwacza wołowego, co czyni go doskonałą alternatywą dla diety BARF podczas wyjazdów.


Produkt cechuje się bardzo wysoką strawnością, a poziom białka i tłuszczu odpowiada naturalnej zawartości tych składników w mięsie. Warto zaznaczyć, że producent nie dodaje do swojego produktu żadnych dodatkowych źródeł białka czy tłuszczu. Dodatkowo, bardzo niska zawartość włókna surowego i popiołu dowodzi, że do produkcji nie wykorzystano żadnych wypełniaczy, a ilość węglowodanów wynosi 0%.


Karma mokra Lunderland Żwacz Wołowy 100% nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, barwników, konserwantów czy dodatków syntetycznych witamin i minerałów. W związku z tym, nie powinna być jedynym składnikiem diety przez dłuższy czas bez odpowiedniej suplementacji. Jednak, dzięki temu, że produkt jest wolny od sztucznych dodatków, świetnie nadaje się jako uzupełnienie dla psów i kotów cierpiących na alergię lub nietolerancję pokarmową, jako podstawa do przeprowadzenia diety eliminacyjnej pod okiem lekarza weterynarii, a także jako urozmaicenie diety BARF, czy też uzupełnienie codziennej diety opartej na pełnowartościowej karmie suchej.


Produkt jest pakowany w puszki metalowe, a jego skład to 100% żwacza wołowego. Analiza składu pokazuje, że zawiera on 15,3% białka, 8,5% tłuszczu, 0,5% włókna, 0,6% popiołu oraz 75,1% wilgotności. Dodatkowo, posiada również 0,02% wapnia i 0,08% fosforu.


Lunderland to marka, która produkuje i pakuje swoje produkty z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności. Dawkowanie powinno być dostosowane do masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb Twojego pupila.


Nie wahaj się i już teraz zdecyduj się na zakup Lunderland Żwacza Wołowego 100%, który stanowi doskonałe uzupełnienie dla Twojego zwierzaka!


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się w 100% ze żwacza wołowego. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów.


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY