icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 31

Lunderland - Suszona Marchew 500 g

61,18 PLN
122,36 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
szczenięta i młode psy około 80% mięsa i 20% płatków, dorosłe psy: 2/3 mięsa i 1/3 płatków, starsze psy: około 50% mięsa i 50% płatków. Kocięta: około 90% mięsa i 10% płatków, dorosłe koty: około 80% mięsa i 20% płatków. Dawkowanie
Suszona Marchew Model
122,36 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Suszona Marchew 500 g

Suszona Marchew to zdrowa i pyszna propozycja dla Twojego pupila, pełna naturalnych witamin i składników odżywczych, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego psa i kota. Nasza suszona marchew to doskonały dodatek do puszki lub suchej karmy, idealna propozycja dla żywienia naturalnego i diety BARF.

Nasze produkty są wytwarzane z najwyższą starannością, z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności. Zadbaliśmy o to, aby nasza suszona marchew była łatwa w przygotowaniu i nie zawierała żadnych sztucznych dodatków, antyzbrylaczy czy barwników.

Typ opakowania naszej suszonej marchwi to ekologiczna papierowa torba, co sprawia, że jest ona łatwa w przechowywaniu i przede wszystkim przyjazna dla środowiska.

W skład naszej suszonej marchwi wchodzi jedynie 100% naturalnych i zdrowych marchwi, bez dodatku konserwantów czy innych substancji. Analiza składu wykazuje, że nasza suszona marchew zawiera aż 8,4% włókna surowego, 6,93% popiołu surowego i 6,99% skrobi.

Aby przygotować gotową mieszankę warzyw, należy namoczyć 21 g suchych płatków warzywnych w 75 g wody. Dla uzyskania szklanki gotowych warzyw należy połowę szklanki suszonych warzyw zalać połową szklanki gorącej lub ciepłej wody i pozostawić na 15-30 minut.

Dawkowanie zalecamy uzależnić od wieku i wielkości psa lub kota. Szczenięta i młode psy powinny spożywać około 80% mięsa i 20% płatków, dorosłe psy: 2/3 mięsa i 1/3 płatków, zaś starsze psy około 50% mięsa i 50% płatków. Kocięta powinny spożywać około 90% mięsa i 10% płatków, dorosłe koty: około 80% mięsa i 20% płatków.

Przechowuj naszą suszoną marchew w suchym i ciemnym miejscu, aby zachować jej świeżość i aromat. Sprawdź, jak nasza suszona marchew poprawia dietę Twojego pupila!

Suszona marchew to łatwa w przygotowaniu, smakowicie aromatyczna propozycja podania warzyw pełna naturalnych witamin, przeciwutleniaczy oraz włókna roślinnego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego psa i kota. Nie zawiera żadnych dodatków, antyzbrylaczy, ani barwników.


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY