icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 34

Lunderland - Boss Konina 800g

67,98 PLN
84,98 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Boss Konina Model
84,98 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Boss Konina 800g

Prosto wyglądająca puszka z koniną i ziemniakami to produkt niemieckiej marki Boos, założoną 40 lat temu przez Urszulę Boos. Przedsiębiorczyni postawiła na wysoką jakość i brak dodatkowych (zbędnych) źródeł białek czy tłuszczy. W produkcji nie używa konserwantów, zbóż i polepszaczy smaku. W 2010 roku, Urszula Boss przechodząc na emeryturę zezwoliła na kontynuacje produkcji firmie Lunderland. 

Lunderland - Boss Konina 800 g to karma uzupełniająca, czyli taka, która nie powinna stanowić głównego sposobu żywienia, a jedynie jej uzupełnienie. Dzieje się tak ze względu na brak suplementacji mięsa i warzyw zawartych w puszce. 

Karma składa się w 70% z mieszanki koniny oraz ziemniaków. Mokra karmy konsystencja, o małym przetworzeniu jest bardzo wysoko strawialna. Poziom białka, tłuszczy i węglowodanów jest odpowiednia dla zwierząt mięsożernych. 

W karmie nie ma dodatkowych źródeł białka, a więc jeżeli Twój pupil cierpi na alergię - z Lunderland - Boss Konina możesz przeprowadzić dietę eliminacyjną. 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY