icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 19

Lunderland - Boos Mix Jagnięcy Mięso 100% 300 g

36,70 PLN
122,33 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
stosownie do masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb Dawkowanie
Boos Mix Jagnięcy Mięso 100% Model
122,33 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Boos Mix Jagnięcy Mięso 100% 300 g

Marka Boos istnieje na rynku już prawie 40 lat i od samego początku stawia na najwyższą jakość swoich produktów dla psów i kotów. Ursula Boos, założycielka marki, skomponowała unikalne mieszanki dla czworonogów, które od lat cieszą się uznaniem klientów z całego świata. W 2010 roku przekazała swoje receptury firmie Lunderland, która kontynuuje filozofię Boos i stawia na naturalne składniki.


Wśród produktów Lunderland znajduje się mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów, Boss Mix jagnięcy, która składa się w 100% z mieszanki żwacza i mięsa karkowego z jagnięciny. To doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów.


Karma mokra Lunderland Boss Mix jagnięcy charakteryzuje się bardzo wysoką strawnością oraz naturalnym poziomem białka i tłuszczu, które znajdują się w mięsie. Producent nie dodaje do swojego produktu żadnych sztucznych źródeł białka czy tłuszczu, co gwarantuje klientom, że ich pupile dostają tylko to, co najlepsze. Wysoka zawartość mięsa i brak wypełniaczy oznacza także, że ilość węglowodanów w diecie wynosi 0%.


Karma nie zawiera żadnych sztucznych barwników, dodatków smakowych ani konserwantów. Producent nie stosuje również syntetycznych witamin i minerałów, w tym tauryny. Warto jednak pamiętać, że karmę należy stosować jako uzupełnienie diety, a nie jako jedyny źródło pożywienia, ponieważ brak suplementacji może skutkować niedoborami.


Dzięki temu, że karma Lunderland Boss Mix jagnięcy nie zawiera sztucznych dodatków i wypełniaczy, świetnie nadaje się jako uzupełnienie dla psów i kotów z alergią lub nietolerancją pokarmową. Jest także idealnym wyborem dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów oraz jako urozmaicenie codziennej diety opartej na pełnowartościowej karmie suchej.

Nie zawiera żadnych barwników, dodatków smakowych, konserwantów czy dodatku syntetycznych witamin i minerałów (w tym także tauryny) z tego też względu nie powinny być same w sobie przez dłuższy czas wyłączną podstawą diety bez odpowiedniej suplementacji.


Wszystkie produkty Lunderland produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi dla żywności. Karma pakowana jest w praktyczne puszki metalowe.


Dawkowanie karmy Lunderland Boss Mix jagnięcy należy dostosować do masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb pupila.


Wybierz Lunderland Boss Mix jagnięcy i daj swojemu psu lub kotu tylko to, co najlepsze!


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się z mieszanki żwacza i mięsa karkowego z jagnięciny. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. 


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY