icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 12

Hunter - Piłka z Piórkami 4 cm

22,40 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Piłka Sizalowa 4.5cm Model

Hunter - Piłka z Piórkami 4 cm

Zabawka dla kota Hunter - Piłka z Piórkami 4 cm

Piłka wykonana jest z drewna, do którego umieszczone są przyciągające wzrok piórka. Idealna do zabaw i turlania. Zapewnia wiele chwil niezapomnianych polowań za tajemniczym piórkiem. Koci indywidualiści będą zachwyceni! 

 

Dlaczego musisz zapewniać swojemu kotu zabawę?

Zwierzak pozbawiony atrakcyjnych bodźców zapewniających mu zabawę nie jest w stanie spełniać swoich naturalnych potrzeb psychoruchowych. Aby był chętny do aktywności, potrzebne są mu urozmaicenia w przedmiotach do zabawy, a także aktywna zabawa wędką. Kot, szczególnie w wieku dorosłym, niezachęcany do zabawy popadać będzie w znudzenie, a to może przekładać się na problemy behawioralne, np. gryzienie właściciela.

 

Jak sprawić, by zabawka się nie znudziła? 

Aby zabawka dla kota nie poszła w kąt, konieczne jest chowanie jej poza zasięgiem kota na jakiś czas. Gdy zauważymy, że zabawka zaczyna być pomijana, zamieniamy ją na inną, pierzemy i chowamy, by wyjąć ją ponownie za dwa- trzy tygodnie lub dłużej. Przy ponownym użyciu zabawki możemy natrzeć ją kocimiętką lub popsikać wywarem z niej. 

 

Ile zabawek powinien mieć kot?

Koty lubią rutynę, jednak potrzebują urozmaicenia i nowości w postaci nowych przedmiotów do zabawy. Im więcej zabawek i im bardziej są urozmaicone, tym lepiej. Zabawy wędką, piłeczkami, myszkami w różnych kształtach i o różnej fakturze sprawiają, że kot po prostu się nie nudzi. Ograniczona ilość nudy będzie owocować tym, iż nasz kot będzie mniej ospały, „leniwy”, a dodatkowo będzie szczęśliwszy. :)

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY