icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
zawartość mięsa 5
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Fish4Dogs - Śledź i Ziemniaki 185g

8,50 
45.95 zł / kg
Dodaj do ulubionych

Wysokomięsna, Mokra karma dla psa Fish4Dogs - Śledź i Ziemniaki 185g

Karma mokra dla psa Fish4Dogs- Śledź i ziemniaki to przepyszny, pożywny posiłek, który pozytywnie wpłynie na sierść, skórę oraz odporność Twojego pupila. Dodatkowo karma ta jest idealnym wyborem dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. 

Śledź dla psa?

Śledź należy do ryb tłustszych, dzięki jest doskonałym źródłem kwasów Omega 3 i 6 oraz niezbędnej witaminy D. Oprócz tego jest bardzo dobrym źródłem wysoko przyswajalnego białka i należy do posiłków lekkich i łatwostrawnych. Śledź ze względu na swoją tłustość posiada także bardzo intensywny smak i aromat, na który skusi się nawet najbardziej wybredny pies. 

Pełnowartościowa karma dla psa, która jest również hipoalergiczna

Karma Fish4Dogs Śledź i ziemniaki jest pełnowartościową karmą, a to oznacza, że zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz jest odpowiednio zbilansowana. Może stanowić codzienną dietę psa jak i dodatek do innej karmy. Ze względu na swój pyszny zapach może być z powodzeniem umieszczana w zabawkach typu kong- na pewno sprawi radość Twojemu psu.

Co w składzie piszczy?

Fish4dogs Śledź i ziemniaki to wysokomięsna karma dla psów z prostym składem. Na pierwszym miejscu znajdziemy 59% mięsa ze sledzia i 7% ziemniaków, które stanowią dobre źródło węglowodanów w diecie psa. Pamiętajmy, że ziemniaki nie mogą stanowić większego procentu karmy niż procent mięsa w niej zawarty, jednak jako dodatek stanowią dobre źródło witaminy C oraz witamin z grupy A. Ryba i ziemniaki rzadko uczulają, są więc bezpieczne dla wrażliwych psów.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.