icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 5

Christopherus - Zając 400g

10,00 PLN
25,00 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
62 Zawartość mięsa
Zając Model
25,00 zł Cena za 1 kg

Christopherus - Zając 400g

Christopherus – Zając 400g to naturalna karma przeznaczona dla psów składająca się m. in. ze świeżego mięsa zajęczego i drobiowego, słodkich ziemniaków oraz jabłka. Dzięki dużej zawartości bulionu posiłek jest płynny i łatwiejszy w spożyciu. Produkt nie zawiera zbóż (jest bezglutenowy), roślinnych ekstraktów białkowych ani żadnych substancji konserwujących, smakowych czy barwiących. Jest za to źródłem wartościowego białka zwierzęcego i wielu ważnych witamin oraz minerałów.

Zawartość mięsa wynosi 62%. Karma jest idealna dla wrażliwych psów ze skłonnościami do alergii lub cierpiących na niestrawności/ nietolerancje pokarmowe.

Skład: mięso i podroby (drób 42%, zając 20%), bulion 28,5%, ziemniaki słodkie 4%, jabłka 4%, składniki mineralne 1%, olej szafranowy 0,5%

Dawkowanie: Ilość pokarmu należy dostosować do wieku, rasy i aktywności zwierzęcia. Przy podawaniu warto zapewnić zwierzęciu dostęp do wody pitnej.

Po otwarciu należy spożyć w ciągu 15 miesięcy.

O firmie: Christopherus to firma specjalizująca się w produkcji karm dla zwierząt domowych. Jej produkty wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością, są wytwarzane jedynie ze świeżego i zdrowego mięsa.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY