icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
5
zawartość mięsa 6
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Alpha Spirit - Jesiotr z Truskawkami 400g

11,50 
28.75 zł / kg
Dodaj do ulubionych

 92% mięsa

Naturalny skład i aromat

Bez sztucznych dodatków

 Brak zbóż

✓ Karma pełnowartościowa

 

Alpha Spirit Indyk i Maliny

 

Alpha Jesiotr z Truskawkami  

Soczyste, wolno gotowane mięso z jesiotra i delikatność słodkich truskawek to połączenie o niezwykle apetycznym aromacie i niebanalnym smaku. Dzięki pełnowartościwości karmy Alpha Spirit  i jej idealnemu zbalansowaniu ten pożywny posilek może stanowić podstawę diety Twojego psa!   Alpha Spirit – Jesiotr z Truskawkami to naturalna karma z kategori wysokomięsnych. Dzięki temu jest zgodna nie tylko z biologicznymi potrzebami psów, ale i ich preferencjami, bowiem mało który psiak odmówi tak zachęcającego posiłku.
Produkt nie posiada zbóż i konserwantów, przez co jego podawanie jest opłaclne – całość posiłku zostanie odpowiednio strawiona. Wysoka przyswajalność karmy gwarantuje lepsze zdrowie i samopoczucie psiaka. 

 

 

 

Dlaczego to ważne, aby podstawą diety psa było mięso? 

Niezależnie czy psiak jest mały czy duży – jest on drapieżnikiem, a jego przodkowie nierzadko brali udział w polowaniach. Na to, iż powinien jeść on mięso wskazuje 42 ostro zakończone zęby oraz układ pokarmowy rózniący się od roślinożerców czy wszystkożerców.


Aktualnie, dietetycy zwierzecy, czyli specjaliści w zakresie żywienia i diety zwierząt mówią jasno – najlepszą przyswajalność pożywienia i najwięcej korzyści dają psom mięsne posiłki. 

Nie wystarczy podawać jednak samego mięsa. Karmy, takie jak Alpha Spirit – Jesiotr z Truskawkami  są równiez odpowiednio zbilansowane.


Dzięki temu Twój pupil uniknie niebezpiecznych niedoborów i zaburzeń funkcjonowania organizmu. Mięsna, dobrze wyważona dieta to klucz do tego, aby psiak dożył późnej starości w zdrowiu i zaskopojeniu swoich potrzeb. 

 

 

 

Co zawiera skład Alpha Spirit – Jesiotr z Truskawkami?

Skład karmy Alpha Spirit jest bardzo krótki i prosty – właśnie taki powinien być. Znajdziemy w nim 93% doskonałej jakości mięsa jesiotra wraz z dodatkiem truskawek.
Mięso dostarczane jest wyłącznie przez lokalnych dostawców. Dodatkowo, karma ta 
wzbogacona jest o witaminy i składniki odżywcze, dając Twojemu podopiecznemu wszystko to, co powinien zawierać pożywny, zdrowy posiłek.

 

 

 

Czy to karma dla mojego psa? 

Karma Alpha Spirit – Jesiotr z Truskawkami jest odpowiednio zbilansowaną, wysokomięsną karmą, dzięki czemu mogą spożywać ją dorosłe psy, jak i dopiero dorastające szczenięta. Producent nie stosuje chwytu marketingowego opartego na dzieleniu karm ze względu na wiek z racji tego, iż produkuje jedzenie bardzo wysokiej jakości.


Podobnie jest z dobraniem Alpha spirit pod rasę – produkt ten z powodzeniem posłuży zarowno maleńkiemu mopsowi, jak i nieco większemu owczarkowi niemieckiemu. Proszę nie pomyśleć, iż jest to karma uniwersalna. Produkt kierowany jest wyłącznie do Świadomych Opiekunów Psów, którzy dbają o biologiczne potrzeby swoich pupili. 

 

Konsystencja indyk maliny alpha spirit

 

 

Jakie korzyści zauważysz karmiąc psa wysokomięsną karmą? 

Po tygodniu: Mięsna dieta to przedewszystkim lepsza przyswajalność, a więc i mniejsze, mniej cuchnące odchody. Sprzątanie po psie nie będzie już tak uciążliwe, również ze względu na to, że dobra przyswajalność gwarantuje także mniejszą ilość pozostawianych odchodów. Jeśli karmiłeś swojego psa karmą ze zbożem, efekt na mięsnej karmie pozytywnie Cie zaskoczy 


 

Po miesiącu: Problemy z łapczywym jedzeniem zaczną spadać. Pies zacznie odzyskiwać lepsze samopoczucie i zdrowie. Zacznie zmieniać się również jego zapach i to zdecydowanie na lepsze!


 

Po pół roku: Wyniki Twojego psa ulegną znacznej poprawie. Zmniejszą się również problemy z nadmiernym linieniem i z pewnością poleprzy się zdrowie Twojego podopiecznego

 

 

 

Wskazówka!

Sprawy diety psa, czy przy alergiach czy przy doborze diety konsultuj wyłącznie z dietetykiem zwierzecym. Dobry zoodietetyk posiada aktualną wiedzę odnoście żywienia zwierząt i nigdy nie poleci Ci suchej i bezmięsnej karmy – co zdarza się jeszcze niektórym weterynarzom.
O tym, dlaczego zawód weterynarza nie musi być autorytetem w kwestii żywienia przeczytasz tu:
Dlaczego weterynarz może polecać złą karmę? 

 

 

Pamiętaj!

 Produkt przechowuj w suchym i ciemnym miejscu. Zarówno psy, jak i koty powinny mieć całodobowy dostęp do świeżej wody, pamiętaj również o zapewnieniu swojemu zwierzęciu codziennej dawki aktywności fizycznej. Dodatkowo, jeśli chcesz zachować dłuższą świeżość karmy, koniecznie sięgnij po pokrywki na puszki Trixie. 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dawkowanie
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.