icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 233

Hunter - Mata samochodowa Hamilton

465,92 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Hamilton Model

Hunter - Mata samochodowa Hamilton

Mata samochodowa Hamilton, wykonana została z najwyższej jakości poliestru - tworzywa odpornego na mechaniczne uszkodzenia, pęknięcia czy rozerwanie.

Dzięki wygodnym regulowanym uchwytom w prosty sposób osłonisz tylną kanapę samochodu przed sierścią. Delikatne pikowanie znajdujące się na dole maty gwarantuje zwierzęciu wygodną i bezpieczną podróż.

Mata wyposażona została w trzy odrębne segmenty, dzięki którym w prosty sposób wydzielimy zwierzęciu miejsce do odpoczynku (może to być całość kanapy, a mogą być tylko dwa siedzenie) - w zależności od potrzeby.

Pełna konstrukcja zasłania lukę znajdującą się pomiędzy siedzeniami w samochodzie, dzięki czemu mamy pewność, że pupil w czasie hamowania pozostanie na tylnej kanapie.

Kieszeń znajdująca się na jednym z segmentów pozwala na schowanie zabawek naszego pupila, czy akcesoriów, których naszemu psu nie może zabraknąć.

Hamilton można prać w bardzo wysokich temperaturach 95°C, dzięki czemu mamy pewność higienicznej czystości i braku rozwijających się wirusów bakterii i grzybów.

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY