icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 8

Canagan - Free Run Chicken Kurczak 400g

15,53 PLN
38,83 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
65 Zawartość mięsa
Kurczak Model
38,83 zł Cena za 1 kg

Canagan - Free Run Chicken Kurczak 400g

 

 65% mięsa

 Naturalny skład i aromat

 Bez sztucznych dodatków

 Brak zbóż

 Karma pełnowartościowa

 

Canagan jest karmą o dobrym składzie, z dużym udziałem mięsa (karma wysokomięsna dla psa), bez dodatku zbóż i odpadków pochodzenia zwierzęcego. Stanowi jedną z marek zdrowych karm dla psów, potwierdzoną certyfikatem jakości sklepu Furtastic.pl!  

Jakość furtastic

 

Czy wiesz, że…

Wysokomięsna, bezzbożowa karma to najlepiej przyswajalny posiłek dla psów? Dzieje się tak, ponieważ pies, jako drapieżnik przede wszystkim przystosowany jest do spożywania mięsa i jego pochodnych. Krótki układ pokarmowy psa oraz jego ostre zęby zostały stworzone dla mięsnych posiłków! Wysokomięsna karma to gwarancja pełnego odżywienia.

 

Co znajduje się w składzie karmy Canagan -  Free Run Chicken Kurczak?

Canagan jest karmą wysokomięsną. 65% karmy stanowi świeże mięso (bez kości) przygotowane w procesie wolnego gotowania. Dzięki delikatnej obróbce termicznej karma zachowuje nie tylko więcej wartościowych składników odżywczych, ale i dobijają się jej walory smakowe. Smak i zapach karmy jest bardziej wyrazisty, dzięki czemu nie oprze się jej żaden psiak. 
Pozostałe 35% stanowią warzywa takie jak m.in. gotowane bataty, marchew, jabłka, szpinak, dostarczające rozmaitych witamin. Kropkę nad "i" stawia dodatek zielonej małży, oleju z łososia oraz ziół takich jak rozmaryn. Całość tworzy bardzo pożywny, zdrowy posiłek. 

Produkt nie zawiera zbóż, barwników, konserwantów, wzmacniaczy aromatu i innych szkodliwych substancji. 

 

Jakie korzyści zauważysz, karmiąc psa wysokomięsną karmą? 

Po tygodniu: Mięsna dieta to przede wszystkim lepsza przyswajalność, a więc i mniejsze, mniej cuchnące odchody. Sprzątanie po psie nie będzie już tak uciążliwe, również ze względu na to, że dobra przyswajalność gwarantuje także mniejszą ilość pozostawianych odchodów. Jeśli do tej pory karmiłeś swojego psa karmą ze zbożem, efekt na mięsnej karmie pozytywnie Cię zaskoczy. 

 

Po miesiącu: Pies zacznie odzyskiwać lepsze samopoczucie. Zacznie zmieniać się również jego zapach i to zdecydowanie na lepsze!

 

Po pół roku: Wyniki Twojego psa ulegną znacznej poprawie. Zmniejszą się również problemy z nadmiernym linieniem i z pewnością polepszy się zdrowie Twojego podopiecznego.

 

 

Wskazówka!

Sprawy diety psa, czy przy alergiach, czy przy doborze diety konsultuj wyłącznie z dietetykiem zwierzęcym. Dobry zoodietetyk posiada aktualną wiedzę odnoście żywienia zwierząt i nigdy nie poleci Ci suchej i bezmięsnej karmy – co zdarza się jeszcze niektórym weterynarzom.
O tym, dlaczego zawód weterynarza nie musi być autorytetem w kwestii żywienia, przeczytasz tu: Dlaczego weterynarz może polecać złą karmę? 

 

 

Pamiętaj! 

Produkt przechowuj w suchym i ciemnym miejscu. Zarówno psy, jak i koty powinny mieć całodobowy dostęp do świeżej wody, pamiętaj również o zapewnieniu swojemu zwierzęciu codziennej dawki aktywności fizycznej.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dawkowanie
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY