icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 18

Kot Na Diecie BARF - Małgorzata Olejnik

34,50 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Kot Na Diecie BARF Model

Kot Na Diecie BARF - Małgorzata Olejnik

Książka “Kot na diecie BARF” Małgorzaty Olejnik to pierwszy polski poradnik BARF dla właścicieli kotów.

BARF (Biologically Appropriate Raw Food) oznacza “biologicznie odpowiednia surowa dieta”. Jest to sposób żywienia zaproponowany przez Iana Billinghursta – australijskiego weterynarza. Zyskuje na świecie coraz to większą popularność. Właściciele kotów na tej diecie  zauważają u swoich pupili szereg pozytywnych zmian, m.in. poprawę zdrowia i samopoczucia, wspaniałą kondycję sierści, czyste zęby. Ponadto ten sposób żywienia jest znacznie tańszy niż tradycyjny. 

Mimo tego, że koty zostały udomowione tysiące lat temu, wciąż drzemie w nich pewna dzikość. Stąd też wziął się pomysł diety nawiązującej do sposobu żywienia ich przodków.  Autorka w swoim dziele opisuje, jak zamienić karmy przemysłowe na dostosowane do potrzeb kota, naturalne jedzenie. Rozwiewa wątpliwości dotyczące tego sposobu żywienia i udowadnia, że zasady diety BARF wcale nie są takie trudne.

Małgorzata Olejnik to specjalistka dietetyk oraz doradzca żywieniowy z wykształceniem medycznym. Pasjonuje się sposobami żywienia psów i kotów, stale pogłębia swoją wiedzę w tym temacie. Jej artykuły są regularnie publikowane w prasie.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY