Czego szukasz?

Infografika przedstawiająca schemat programu afiliacyjnego Furtastic.plWitaj. Skoro się tu znalazłeś, oznacza to, że jesteś zainteresowany/a przystąpieniem do naszego Programu Afiliacyjnego. W skrócie opiszę na czym ten program polega i jakie będą Twoje zadania, gdy do niego dołączysz oraz co otrzymasz w zamian. 

Program Afiliacyjny Furtastic.pl polega na rozpowszechnianiu linków do sklepu z Twoim kodem śledzenia. Kod ten umożliwi Ci spieniężenie szerzenia świadomości wśród opiekunów psów i kotów. W momencie, gdy ktoś przejdzie do naszego sklepu z Twojego linku afiliacyjnego, dokona zakupu, a my wyślemy paczkę - Ty otrzymasz prowizję od wartości tej transakcji. 

Twoim zadaniem będzie rozpowszechnianie Twoich linków afiliacyjnych. Możesz je umieszczać gdziekolwiek chcesz. Przykładowo na Twoim blogu, stronie internetowej, profilach w mediach społecznościowych, w grupach jako komentarze pod postami, na forach internetowych, w komentarzach na blogach o tematyce opieki nad psami i kotami, ale również w komentarzach na YouTube pod filmami o tej tematyce itd. Oczywiście im więcej linków udostępnisz, tym większe szanse na to, że ktoś dokona zakupu, a Ty zarobisz na prowizji. Pamiętaj jednak, aby nie zostać SPAMerem :)


Nagrodą za Twoje działania będzie prowizja od sprzedaży, początkowo na poziomie 5%. Wysokość Twojej prowizji będzie zależała od Twojego zaangażowania i skuteczności linków czyli od ilości zamówień z Twoich linków afiliacyjnych. 

Po osiągnięciu skutecznych poleceń w ilości X Twoja prowizja wzrasta do poziomu Y:

  •          10 poleceń – 6%
  •          25 poleceń – 7%
  •          60 poleceń – 8%
  •          150 poleceń – 9%
  •          400+ poleceń – 10%


Nasz Program Afiliacyjny to nie tylko możliwość zarobku. Polecając nasz sklep, treści i produkty w nim zawarte przyczyniasz się do szerzenia świadomej opieki nad psami i kotami. To powinna być główna motywacja osób chcących wziąć udział w tym programie afiliacyjnym. Koniec z nieświadomym zaniedbywaniem naszych braci mniejszych. Nadchodzi nowa era, era świadomego działania we wszystkich aspektach życia.


Przed podjęciem decyzji o udziale zapoznaj się z Regulaminem Programu Afiliacyjnego Furtastic.pl


Jeśli jesteś zdecydowany/a to pobierz instrukcję i zacznij działać.