icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 69

SynergyLabs - VFCC Spray Przeciw Pchłom i Kleszczom 237 ml

138,00 PLN
Produkt obecnie niedostępny
VFCC Spray Przeciw Pchłom i Kleszczom Model

SynergyLabs - VFCC Spray Przeciw Pchłom i Kleszczom 237 ml

SynergyLabs – VFCC Spray Przeciw Pchłom i Kleszczom 237ml przeznaczony jest dla kotów i psów. Zapewnia ochronę przed pchłami i kleszczami nawet do 14 tygodni!

Zwierzęta stałocieplne w ciepłych okresach roku są niestety szczególnie narażone na ukąszenia pcheł. Kleszcze natomiast znajdują się zazwyczaj w gęstej trawie lub zalesionych obszarach. Psy lubiące biegać po lesie często więc mogą wrócić z przykrą niespodzianką. Te pasożytnicze stawonogi są o tyle niebezpieczne, że mogą przenosić różne choroby, np. boreliozę, babeszjozę, hepatozoonozę i wiele, wiele innych. Dlatego bardzo ważne jest zabezpieczenie naszego pupila przed powyższymi insektami, a spray od firmy SynergyLabs doskonale sobie z tym zadaniem poradzi.

Składniki preparatu:

  • piretrum – naturalny insektycyd i środek odstraszający szkodniki,
  • nylar – zapobiega rozwojowi larw oraz ponownemu zarażeniu.

Produkt nie zawiera parabenów.

SynergyLabs to amerykańska firma. Produkuje wysokiej jakości, nowoczesne produkty do pielęgnacji zwierząt. Marka wyróżnia się dzięki swoim innowacyjnym pomysłom i unikalnym, zachwalanym na całym świecie formułom kosmetyków. Produkty SynergyLabs mają także wspaniały design. Dostępne są w 45 krajach, w tym w Polsce.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY